Про компанію

ТОВ Укрбайк

Офіційний дистриб'ютор Trek Bicycle Corporation в Україні. З 2005 року ми постачаємо товари американських брендів Trek і Bontrager та маємо розвинену дилерську мережу по всій країні. В магазинах дилерів Trek ви можете придбати велосипеди, запчастини і аксесуари, замовити оригінальні комплектуючі від виробника, скористатися послугами веломайстерні та вирішити питання у разі гарантійних випадків. 

Trek Bicycle Corporation

Компанія заснована в 1976 році у містечку Ватерлоо (штат Вісконсін, США). ЇЇ основою стало сімейне виробництво, розміщенне на складі, де колись зберігалось покриття для підлоги. Початковою метою Trek Bicycle було створення сталевих туристичних рам середнього та високого класу. Дуже швидко компанія стала одним з найбільших розробників нових велосипедних концепцій і безумовним лідером світової велоіндустрії. Згодом через збільшення попиту більшість продукції почали створювати за межами Сполучених Штатів.

В залежності від массовості та технологій виробництва, велосипеди Trek виготовляють у Нідерландах, Німеччині, Тайвані та Китаї. Впроваджені в сучасних моделях технологічні інновації, доступні як для Чемпіонів світу, так і для звичайних користувачів на серійних велосипедах. Інженерна група компанії має штат спеціалістів з карбонових і композитних матеріалів, а також розробників з науковими ступенями у аерокосмічних технологіях.

Головними цілями компанії сьогодні є створення оригінальної продукції, забезпечення бездоганного сервісу для клієнтів та залучення більшої кількості людей до повсякденного користування велосипедом. Також нещодавно в Trek розпочали активну діяльність у сфері збереження навколишнього середовища. Першим кроком стало впровадження екосвідомого пакування найпопулярнішої моделі Trek Marlin.

Велосипеди — лише частина загальної історії велобізнесу. Trek надихається емоціями людей і це має значення для компанії, адже без емоцій велосипед — це просто велосипед.

"Ride Bikes. Have Fun. Feel Good." Ось що дійсно важливо! 

Фото: Склад на якому виготовлялись перші рами Trek.

Фото: Сучасна штаб-квартира Trek Bicycle Corporation, Waterloo, Wisconsin, USA

Дрон-тур крізь штаб-квартиру Trek, що дозволяє в деталях роздивитись як виглядає, живе і працює головний офіс Trek у містечку Ватерлоо, США.

Офіційний сайт та соціальні мережі:

trekbikes.com | InstagramFacebook

 

Зворотній зв`язок