З турботою про навколишнє середовище. Результати екосвідомого пакування моделі Trek Marlin.

Сучасний дизайн, яскрава зовнішність, чітка робота нових компонентів, захисні плівки, зняття яких приносить просто неземне задоволення, все це чинники, заради яких ми купуємо нові речі. А чи замислювались ви, який шлях долає той чи інший товар до того, як з'являється на вітрині магазину? У багатьох випадках, це тисячі кілометрів, десятки країн та декілька видів транспорту. Для такой подорожі, потрібна досить серйозна підготовка, а отже продумане пакування є доволі важливим процесом у роботі міжнародної компанії. Цей етап знижує ризики ушкодження товару в дорозі і забезпечує захист можливого недбалого ставлення компанії перевізника. Надійне пакування дозволяє товару безпечно долати тисячі кілометрів шляху від виробництва до точки продажу. Тому що, чим менше велосипед рухатиметься в коробці, тим менша вірогідність його пошкодження на стадії транспортування. Та вирішивши це практичне питання, одразу виникає інше. Наскільки екологічним є такий вихід? Адже використана пластикова тара, це росповсюджена сировина, яка забруднює навколишне середовище. Для того аби велосипед не рухався в коробці потрібна певна кількість пластикових деталей: стяжки, спейсери, захисні елементи, поліетиленові пакети та інше. Якщо помножити таку на перший погляд невелику кількість пластику на обсяг велосипедів виготовлених за рік, то масштаби змушують замислитись. Тому зниження залежності від матеріалів, які не підлягають вторинній переробці, роками було закулісним зусиллям компанії Trek.

Починаючи з травня 2020 року, найпопулярніша модель Marlin долає шлях до роздрібної торгівлі з повністю оновленим пакуванням із зменшеною кількістю непридатних для переробки деталей з 22 до 12.

До оновлення

Після оновлення

Видалення 10 шматків пластику може здатися дрібницею, але за рік після зміни пакування кількість пластикових відходів зменшилась на 23 000 кг. І хоч це ще не перемога, виробник, як ніколи близько до своей мети і не зупиниться на досягнутому. Так, до кінця 2021 року заплановано замінити ще 10 елементів і залишити тільки дві деталі з пластику.

Кожна коробка придатна до спрощеної переробки буде маркуватися спеціальною наліпкою на верхній частині

 Бережіть природу! Катайте безпечно з Trek!

Зворотній зв`язок