Гарантія на велосипеди Trek


Trek Bicycle Corporation надає гарантію на всі нові рами, жорсткі вилки та оригінальні деталі Bontrager на велосипедах Trek у відношенні дефектів матеріалів та виготовлення, за умови реєстрації на сайті Trek Bicycle Corporation через мережу інтернет або відправлення заповненої гарантійної реєстраційної картки уповноваженому дилеру компанії Trek Bicycle Corp.


Гарантія надається на весь термін експлуатації для першого власника, крім рам моделей Session, Scratch та Slash, а також деталей та вузлів задньої амортизаційної підвіски всіх велосипедів. Гарантія надається виключно на велосипеди, що були придбані в магазинах авторизованих дилерів та дістрибьюторів.


Гарантія надається на 5 років:

- Деталі та вузли задньої амортизаційної підвіски всіх велосипедів (за виключенням рам моделей Session, Scratch та Slash)


Гарантія надається на 3 роки:

- Рами, деталі та вузли підвіски моделей Session (алюміній), Scratch та Slash


Гарантія надається на 2 роки:


- Рами, деталі та вузли моделі Session (вуглеволокно)
- Жорсткі вилки Bontrager
- компоненти та аксесуари Bontrager (гальма, комп'ютери, крила, рулі, замки, насоси, сідла,підсідельні штирі, багажники, фляги, фляготримачі, колеса, крім витратних матеріалів – покришок, камер та ін.)
- RIDE+ двигун, контролер та батарейний блок (або 600 зарядів з моменту покупки)


Гарантія надається на 1 рік:
- Фарбування та наклейки
- Компоненти та аксесуари Bontrager, а саме: одяг, сумки, рукавички, гріпси, шоломи, ободи, ліхтарі (крім ламп та батарей)
- На всі деталі Shimano та інших виробників, а також на амортизаційні вилки й задні амортизатори розповсюджується гарантія виробника.

Гарантія не розповсюджується на:
- Природній знос
- Випадок невірного збирання та налаштування
- Незадовільне технічне обслуговування
- Встановлення та експлуатація деталей або аксесуарів, не призначених для цього велосипеда або несумісних з ним
- Пошкодження та поломки, які викликані дорожньо-транспортною пригодою, некоректною експлуатацією або недбалим поводженням
- Витрати на роботи по заміні та налаштуванню деталей


При внесенні змін у модифікацію та комплектацію велосипеда, геометрію рами або змін в профілі вилки або інших компонентів - гарантія повністю анулюється.
Цими зобов’язаннями гарантується тільки заміна або ремонт несправних деталей. Гарантія діє з дня покупки, надається тільки першому власнику та не може бути передана іншим особам.
Trek Bicycle Corporation не несе відповідальності за випадкові та побічні збитки.

Вимогу про виконання гарантії надаються виключно до авторизованого дилерського центру Trek. Надання документів, які підтверджують факт покупки, є обов’язковою умовою для прийняття гарантійної вимоги.
Компанія Trek Bicycle залишає за собою право відмовити гарантійній рекламації, яка не відповідає гарантійним зобов'язанням Trek, вказаним вище умовам та вимогам, а також якщо буде встановлено, що надана гарантійна інформація неповною, невичерпною, вводить в оману або є обманом.


Гарантія діє на продукцію Trek та Bontrager з 2011-го модельного року.
З питань гарантії на моделі до 2010 року (включно) звертайтесь до авторизованого дилера Трек або до дістрибьютора. Гарантійні вимоги на продукцію, яка була придбана поза межами країниї, можуть зажадати додаткової сплати за послуги.
Тривалість та особливості виконання гарантійних зобов’язань можуть відрізнятись в залежності від типу рами та країни.
Викладення гарантії англійською має переважну силу.


Правила заміни деталей з вуглепластику
Оцінка ступіні важкості пошкоджень вуглепластикових деталей потребує більш високої кваліфікації, ніж у випадку з металевими деталями. Якщо Ваш велосипед потрапив у аварію, у якій частина удару потрапила на деталь з вуглепластику, ми наполегливо рекомендуємо Вам замінити цю деталь, навіть якщо на ній немає пошкоджень. Щодо таких випадків у компанії Trek Bicycle передбачена програма аварійної заміни деталей з вуглепластика.


Велосипеди, що виробляються Trek Bicycle Corporation сертифіковано згідно ДСТУ 2314-93, що підтверджується сертифікатами. Термін експлуатації велосипедів – 10 років.

Зворотній зв`язок