OCLV Mountain Carbon

Крихкий карбон? Ми потурбувались про це.

Деякий час тому Трек помітив, що гонщики люблять компоненти з карбону, але в повсякденному катанні все рівно бояться використовувати карбон на гірському велосипеді. Як лідери в технологіях вуглецевого волокна, Trek прийняв виклик та поставив перед своїми найкращими інженерами та дізайнерами мету - створити якісний карбон, створений для позашляхового використання.

Результат? 

OCLV Mountain Carbon - створениий для бездоріжжя.

OCLV Mountain Carbon увібрав в себе найкращі запатентовані технології OCLV та створений для використання у суворих умовах бездоріжжя. Трек зміцнює окремі частини рами, де є ризик гострих сконцентрованих ударів, унікальними матеріалами, але при цьому зберігає низьку вагу й усі переваги якісного карбону. Сьогодні кожен гірський велосипед з вуглецевого волокна, який виробляє Трек, збудован з використанням OCLV Mountain Carbon - карбону, який міцніший та жорсткіший, без додаткової ваги.

Підрозділ OCLV.

Команда Trek, інженери та дизайнери у галузі виробництва карбону світового рівня, розробили сучасні технології, створили нові інструменти, зареєстрували більше ніж 52 патентів по вуглецевому волокну, й збудували більше карбонових велосипедів, ніж будь-який інший виробник.

Вони використовують складні інструменти, програмне забезпечення та самі передові ноу-хау у галузі вуглецевого волокна, щоби визначити, який тип карбону використовувати, який шар та як формувати, де підсилити його, як забезпечити найкращі  характеристики.

OCLV - найкращий карбон у світі.

Зворотній зв`язок