OCLV Mountain Carbon

Крихкий карбон? Ми потурбувались про це.

Деякий час тому Трек помітив, що гонщики люблять компоненти з карбону, но в повсякденному катанні все рівно бояться використовувати карбон на горному велосипеді. Як лідери в технологиях вуглецевого волокна, Trek прийняв виклик та поставили перед найкращими своїми інженерами та дізайнерами мету - створити якісний карбон, створений для позашляхового використання.

Результат? 

OCLV Mountain Carbon - створенний для бездоріжжя.

OCLV Mountain Carbon увібрав в себе найкращі запатентовані технології OCLV й створений для використання в суворих умовах бездоріжжя. Трек зміцнює окремі частини рами, де є ризик гострих сконцентрованих ударів, унікальними матеріалами, но при цьому зберігаємо низьку вагу й усі переваги якісного карбону. Сьогодні кожен горний велосипед з вуглецевого волокна, який виробляє Трек, збудован з використанням OCLV Mountain Carbon - карбону, який міцніший та жорсткіший, без додаткової ваги.

Подразделение OCLV.

Команда Trek, інженери та дизайнери, у галузі виробництва карбона світового рівня, розробила сучасні технологии, створила нові інструменти, зареєструвала більше ніж 52 патентів по вуглецевому волокну, й збудувала більше карбонових велосипедів, ніж будь-який інший виробник.

Вони використовують складні інструменти, програмне забезпечення та самі передові ноу-хау у галузі вуглецевого волокна, щоби визначили, який тип карбону використовувати, який шар та як формувати, де підсилити його, як забезпечити найкращі  характеристики.

OCLV - найкращий карбон у світі.

Зворотній зв`язок