KVF (Kamm tail Virtual Flow)

KVF (Kamm tail Virtual Flow) - технологія побудована на дослідженнях німецького вченого з аеродінаміки Wunibald Kamm у 30-х роках 20-го сторіччя.

Суть технології у тому, що ламінарні потоки повітря обтікаючі аеродинамічну поверхню крила зберігають свої властивості, навіть якщо "обрізати" цю поверхню. "Обрізана" поверхня зветься "віртуальний хвіст" (virtual tail), див. зображення нижче.

Використання такого рішення зберігає аеродинамічні характеристики при зустрічному набігаючому потоці, потоці під гострим кутом до вісі, й значно зменьшує опір повітрю й "парусність" під впливом бічних потоків повітря. Спеціалісти Trek стверджують, що це не тільки зменьшує вагу рами, але й зберігає до 25 Ватт потужності. 

Переріз труб рам велосипеду Трек з KVF має такий вигляд:

Технологія KVF використовується у всіх моделях Trek Madone з 2013 року.

Компанія Trek Bicycles – світовий лідер у створенні та виробництві велосипедів, й супутних продуктів також. Trek вірить в те, що велосипед може бути простим рішенням багатьох світових комплексних проблем й прагне до руйнування бар'єрів, які зупиняють людей від використання велосипеда у якості щоденного транспортного засобу, для активного відпочинку й натхнення. 

Зворотній зв`язок