Про продаж велосипедів Трек

Кожен кліент, який вибирає велосипед Трек, обов'язково отримає у магазині кваліфіковану консультацію при виборі моделі, розмір рами буде підібраний правильно, посадка відрегульована, а велосипед професійно зібран та налаштован. Покупець повинен отримати інформацію о поводженні з велосипедом (керування, перемикання швидкостей, гальмування, обслуговування).  У всіх вело магазинах, які продають велосипеди Трек, можливо також придбати аксесуари, одяг та захист для велосипедиста, й за необхідності провести ремонт, налаштування або заміну обладнання.

 Ми не продаємо велосипеди:

− Через цей сайт

− Інтернет-магазини, які не мають за собою, в основі, існуючого та діючого вело магазину

− Через торгівельні точки на ринках

− За межі України

Купити велосипед Trek в Україні Ви можете ТІЛЬКИ у велосипедних магазинах міст, зазначених у цьому розділі.

При покупці велосипеда власнику видається "Керівництво з експлуатації велосипеда" українською мовою. У ньому описана конструкція велосипеда, основи керування, елементи Правил дорожнього руху для велосипедистів, рекомендації по догляду та обслуговуванню. У цьому ж керівництві записується модель велосипеда, номер рами, П.І.Б. власника та дата продажу - ця книжка є гарантійним документом велосипеда.

Ознайомитися з умовами гарантії на велосипеди можна тут

Після придбання велосипеда, через 100-150 км першого пробігу, але не пізніше 3-х тижнів від дня придбання, слід обов'язково привезти велосипед до майстерні, для першого безкоштовного техничного огляду. 

По всім питанням, відносно велосипедів Трек, роботи механізмів, догляду, ремонту, придбання додаткового обладнання або аксесуарів завжди звертайтесь тільки у вело магазин, у якому Ви придбали велосипед. 

Якщо у вас виникли питання щодо велосипедів Трек, які неможливо вирішити у вашому вело магазині, то зв'яжіться з нами через форму "Поставити питання"

Дякуємо за те, що обрали велосипед Trek!

Зворотній зв`язок