Про продаж велосипедів Трек

Кожен клієнт, який обирає Trek, обов'язково отримає у магазині кваліфіковану консультацію при виборі моделі. Розмір рами буде підібраний правильно, посадка відрегульована, а велосипед професійно зібраний та налаштований. Покупець повинен отримати інформацію про експлуатацію велосипеду (керування, перемикання швидкостей, гальмування, обслуговування). У всіх веломагазинах, які продають велосипеди Trek, можливо також придбати аксесуари, одяг та захист для велосипедиста і за необхідності провести ремонт, налаштування або заміну обладнання.

 Ми не продаємо велосипеди:

− Через цей сайт

− Інтернет-магазини, які не мають за собою фізично існуючого та діючого веломагазину

− Через торгівельні точки на ринках

− За межі України

Купити велосипед Trek в Україні Ви можете ТІЛЬКИ у веломагазинах міст, зазначених у цьому розділі.

При покупці велосипеда власнику видається "Керівництво з експлуатації велосипеда" українською мовою. У ньому описана конструкція, основи керування, елементи Правил дорожнього руху для велосипедистів, рекомендації по догляду та обслуговуванню. У цьому ж керівництві записується модель велосипеда, номер рами, П.І.Б. власника та дата продажу - це є гарантійним документом велосипеда.

Ознайомитися з умовами гарантії на велосипеди можна тут

Після придбання велосипеда, через 100-150 км першого пробігу, але не пізніше 3-х тижнів від дня придбання, слід обов'язково привезти велосипед до майстерні для першого безкоштовного технічного огляду.  

З питаннями відносно велосипедів Trek, роботи механізмів, догляду, ремонту, придбання додаткового обладнання або аксесуарів завжди звертайтесь тільки у веломагазин, в якому ви його придбали. 

Якщо у вас виникли питання щодо велосипедів Trek, які неможливо вирішити у вашому веломагазині, зв'яжіться з нами через форму "Поставити питання"

Дякуємо, що обрали велосипед Trek!

Зворотній зв`язок