Ярослав Попович - спортивний директор Trek-Segafredo

Після 15 років у професійному велоспорті та 24 років на велосипеді взагалі, Ярослав Попович об'явив, що він залишає кар'єру велогонщика та переходить на посаду спортивного директора своєї команди Trek-Segafredo. 

"Це буде легкий перехід для мене, - каже Ярослав, - З велосипеда у машину спортивного директора. Я люблю керувати автомобілем, але це зовсім не те, що їздити по 5 годин зі швидкістю 40 км/год. Буде важко впоратись з тренерською роботою з хлопцями, які ще зовсім недавно їздили поряд зі мною. Але я впораюсь."

"Це чудова можливість для мене. Це те що було у мене на думці деякий час тому, й сталося несподівано, коли моя команда запропонувала мені це минулої зими - приймати участь у гонках до Париж-Рубе 2016. Я завжди відчував те, що хочу залишитись у велоспорті. Й це чудова нагода бути в команді знайомих людей."

Генеральний менеджер Лука Guercilena: "Попович є одним з найбільш шанованих гонщиків в пелотоні, і його досвід - це скарб для майбутніх гонщиків команди. Це велике задоволення мати його в групі спортивних менеджерів, і у нього буде час, щоб навчитися, набратись досвіду й стати гарним спортивним директором, таким же цінним, яким він був у команді гонщиків".

Спочатку Ярослав став рости як самий перспективний гонщик на рубежі століть, але пізніше він змінив свій світогляд, й залишився грегарі (помічник лідера команди), щоб стати одним з найбажаніших товаришів по команді та в професійному пелотоні.

Його пристрасть і  бойовий дух в поєднанні з неймовірною лояльністю, зробила з Поповича унікального командного гравця. Це не пройшло повз увагу чемпіонів велоспорту, таких як Фабіан Канчеллара, який дуже цінить важку й самовіддану роботу Ярослава.

Попович каже: Я абсолютно задоволений своєю кар'єрою. Це було правильне рішення. Іноді в житті треба робити такий вибір, як я зробив вирішивши стати грегари. Так, я виграв декілька великих гонок, як молодий гонщик, виграв Чемпіонат світу U23 у Лісабоні, який став найвидатнішим титулом в житті для мене. Я пишаюся тим, чого я досяг. Деякі люди кажуть, що я мав вигравати більше, але я зробив свій вибір. Це моє життя. Я виграв багато разом зі своєю командою. Я навіть хочу сказати, що найбільше пишаюсь тим, що ми вигравали ТТТ багато років поспіль з моєю командою.

Ярослав зовсім не шкодує про завершення кар'єри гонщика. Він розмовляє сьома мовами, об'їхав з командою весь світ, познайомився з безліччю людей та накрутив десь 500 000 км на двох колесах.

"Це скажені цифри - можете подумати ви. Але це було весело - накручувати кілометри. Я люблю кататись, люблю дивитись як змінюється пейзаж. Я ніколи не втомлююсь від цього. Речі, які ви бачите, люди. Я побачив світ скрізь велосипед. Об'їздив так багато різних місць, і зустрів дуже багато різних людей. Це, можливо, найяскравіша річ, яку я отримав у моїй кар'єри." - каже Ярослав Попович.

Оригінал статті знаходиться за посиланням: http://www.treksegafredo.com/blog/popovych-announces-retirement-professional-cycling-takes-role-director

Використання будь яких матеріалів, розташованих на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання на www.ukrbike.com.ua

У разі копіювання матеріалів з сайту www.ukrbike.com.ua – обов'язкове пряме посилання, відкрите для пошукових систем. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Посилання має бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці матеріалу. 

Зворотній зв`язок