Велосипеди працівників Trek Bicycle Corporation

Представляємо самі цікаві велосипеди співробітників головного офісу Trek в США!

Цей модифікований Trek 613 1981 року належить технічному представнику Trek Bicycles Corp. Джиму Пейсвальду. Він отримав його 12 років тому від співробітника, чия тітка придбала ровера в мережі Wheel and Sprocket в штаті Аляска в 80 роки. Він прожив частину свого життя як пафосний фіксед-гір, а потім був розібраний до останнього гвинта і гола рама висіла у всіх на виду на робочому місці. Люди постійно прохали і схиляли Джима зробити робочій велосипед і Джим відповів на прохання. Ось він, перед вами.

Трохи старих компонентів, трохи нових, трохи суперечливих.

***

Зустрічайте Kreepy Krauler (це англомовний каламбур: словосполучення creepy crawler називає комах, точніше страх людини перед комахами; в 1964 році фірма Mattel почала виробляти серію дитячих іграшок під назвою Creepy Crawlers), кастомний велосипед спеціаліста за контролем якості Ділана Хоуса. В 1980х Ділан переїхав до США із ПАР зі своєю сім'єю. В той час його батько мав гоночну команду, яка виступала в чемпіонаті IMSA. Автомобіль March 83g з двигуном Porsche був проспонсований компанією Kreepy Krauly, яка виробляла очищувачі для плавальних басейнів, і навіть виграв гонку Daytona 24 в 1984 році. Цей велосипед Ділана присвячений його батькові і пофарбований в кольори тієї самої гоночної команди. Деколі і фарбування виконані майстром Рікардо Леме власноруч.

***

Це електричний велосипед менеджера глобального сервісного відділу Trek Bicycles Corp. Ройса Брекона. Спочатку байк був звичайним Trek XM700+. Хазяїн зібрав його як №2 в своїй конюшні, аби їздити в дощ. Ройс їздить 12 місяців на рік і возить з собою ноутбук, сніданки, одяг і ще купу мотлоху, яка йому знадобиться протягом дня. Середня швидкість — близько 40 км/год, а маршрут на роботу складає 30 км в одну сторону. До стокової комплектації додані гідравлічні гальма Shimano R785, планетарна втулка Shimano Alfine Di2 11sp, переднє колесо Aeolus 5 Disc.

***

Відеоредактор Trek Bicycles Corp. Стівен Спурлок знайшов ідеальний баланс для сіті-байку, або, як він його називає, "міського педалюючого нападника". District Стівена — це сталевий танк, який косить скрізь будь яку текстуру. Тришвидкісного ремінного приводу вистачає для поїздок і він не видає ніяких звуків. Стівен переробив крила, щоб під них помістилася грунтова покришка 38c, тож цей сетап прекрасно підходить для того, щоб дістатись міськими вулицями до найближчого сінглтреку. Він також встановив широченне карбонове МТБ-кермо, щоб ганяти сінглтреками і довезти додому випічку і багет в корзинці.

***

Ще один велосипед співробітникаTrek Bicycles Corp. - Trek 710. Знахідка менеджера по просуванню товарів в мережі Інтернет Кейсі Конера, яку він зробив пару років тому на місцевій барахолці. Рама 1980 року на трубах Reynolds 531 з подвійним батінгом. Велосипед обладнано старими компонентами Dura Ace. Сідло — старий шкіряний Brooks, який Кейсі виміняв на щось інше. Кейсі каже, що велосипед їде дуже м'яко і сильно відрізняється від сучасних алюмінієвих та карбонових байків. Він використовує його для далекобійних покатеньок, а також іноді щоб дістатись головного офісу Trek, який розташований в 32 км від його домівки

І шашечки, і щоб ще їхати одночасно? Будь ласка

B2W-велосипед 1000 SL спеціаліста Trek з обслуговування клієнтів Джоша МакКінні.

***

Байк дизайнера магазину Trek Bicycles Христини Ларсон. Вона купила фреймсет, встановила на нього компоненти, які зняла з невідповідного їй на зріст шосера з "темним" минулим і була рада виявити, що в підфляжники Electra можна запихнути пляшку вина і кілограмову тубу морозива.

Христина каже, що цей ровер ідеально підходить для покатеньок всюди: для того, щоб дістатись до роботи, щоб кататись коло міста, щоб "стілити" по асфальту, гравію, брудній каші, їздити в турпоходи, ганяти 24-годинні перегони і іноді тягунки посеред ночі з друзями секретними стежками. І так, арлекінську обмотку керма вона зробила власноруч. Може і вам намотати, якщо добре попросите...

***

Це — "Рожева Пантера", Madone 5.2 2005 року менеджера з маркетингу Trek Bicycles Кітті Джилліс. Вона в 2008 році купила шосер, а цей Madone перетворився на сінглспід для покатеньок містом. Горизонтальні дропаути змінили шосейні косі, колір рами Кітті підбирала особисто. Це її науйлюбленіший байк.

***

Велосипед Fuel EX одного з працівників компаніі TREK. Ерік Іглмен, промисловий дизайнер, натхненний іграшками G.I.Joe Tiger Force з 80-х років, розфарбував свій велосипед у подібному стилі.

Зворотній зв`язок