Project One — твій персональний Trek

Погодьтеся, іноді важко знайти ідеальний велосипед в якому влаштовувало б усе до найменших деталей. Ми нехтуємо дрібницями при виборі або збираємо оригінальний кастом витрачаючи на це не мало часу та нервів. З нового року для українських споживачів став доступним сервіс виробництва велосипедів за індивідуальним замовленням — Project One. Програма дає чудову можливість проявити фантазію, втілити задуми та створити «велошедевр», який  повністю задовольнить естетичні та технічні потреби. Велосипед зберуть, пофарбують та укомплектують відповідно вашим бажанням. З Project One ви створюєте власний унікальний байк. Все що потрібно аби самому стати головним дизайнером продукції Trek, це звернутися до дилера та з допомогою кваліфікованих спеціалістів створити велосипед вашої мрії. Далі розглянемо основні опції та переваги Project One.

Колір

В першу чергу обираєте колір. Від цього залежитиме подальша можливість персоналізації. У переліку доступних варіантів є:

- Класична палітра

- Комбіновані (2-3 кольори)

- Колекція преміальних кольорів Project One ICON

- Командні кольори Trek-Segafredo та Trek Factory Racing

- Готові варіанти від графічних дизайнерів — Gregory Thorne та Micah Moran

Приклади кольорів преміум-класу Project One ICON:

Trek Madone — Seaform

Trek Domane — Psychedelic Marble

Trek Madone — робота графічного дизайнера Micah Moran - @micahmoran

Персоналізація

Іменна рама створена на замовлення та позначена вашими ініціалами. В якості неймінгу може бути будь що (прізвище, командний номер, назва команди, нікнейм та інше). З причини дотримання авторських прав, виробник не наносить назви інших брендів, професійних спортивних команд, ім’я відомих атлетів та будь-яких знаменитостей. Напис робиться тільки латинськими літерами. Тексти японською, китайською, арабською та кирилицею не доступні. На вибір дається три шрифти. Перший, це фірмовий шрифт бренду, його ви побачите на сучасних велосипедах Trek, ним завжди пишеться назва моделі. Інші два можна з легкістю знайти в мережі під назвами Avant Grade та Misson Script. Напис наноситься на верхній трубі рами, ближче до підсідельної труби.

Приклади шрифтів Avant Grade, Misson Script та місце нанесення тексту

       

Рама

Опцію вибору типу геометрії має тільки ендуренс Domane. Модель універсальніша за шосейні Madone та Emonda. Тому є сенс змінювати спортивну посадку Endurance Pro на більш комфортну та пристосовану до умов повсякденного катання Endurance. Перед придбанням будь-якого велосипеду із топ-сегменту, виробник рекомендує зробити BikeFit. Це дозволить безпомилково обрати вірний розмір рами, довжину виносу, шатунів, підсідельного штиря та ширину керма. Після BikeFit можна бути впевненим, що параметри велосипеда ідеально відповідатимуть параметрам вашого тіла. Зазначимо, що скористатися послугою ви можете одразу у місці продажу. На даний час програма Project One доступна тільки у магазині "Bike Family" за адресою: м. Київ, вул. Ревуцького, 9.

Trek Domane SLR — Molten Marble

Трансмісія
Далі визначаємося із типом трансмісії. Особливості цієї опції індивідуальні для кожної моделі. У деяких випадках, вибір обмежується тільки заміною каретки, а в інших, доступний перелік коливається від Shimano Ultegra до Shimano Dura-Ace Power. Також ви можете обирати довжину шатунів та потрібне співвідношення зубців системи та касети.  Що до зміни трансмісії на повнопідвісних велосипедах, то її тип обирається при виборі моделі. Кожний двопідвіс має два варіанти трансмісії: Shimano або Sram. Рівень обладнання позначається у назві моделі. Наприклад: Supercaliber 9.8 XT (Shimano) або Top Fuel  9.8 GX (Sram).

Амортизатор
Опція пропонує кілька варіантів від брендів Fox або Rock Shox. При виборі того чи іншого бренду, амортизатори міняються у комплекті (передній і задній).

Компоненти
Фінальним етапом стає заміна остаточних складових велосипеду. Вілсет, покришки, кермо, винос, гріпси, колір обмотки, рульова, підсідельний штир, сідло. Рівень обраних компонентів можна як підвищувати, так і зменшувати. При виборі бюджетних компонентів замість стокових, різниця у ціні буде віднята від остаточної вартості велосипеду. Для прикладу візьмемо модель Domane SLR 7. Змінюючи стокові колеса Bontrager Aeolus 3V на бюджетніші Aeolus Elite 50 ви заощаджуєте 300 $. При виборі сідла Aelous Elite замість Verse Elite віднімаємо ще 20 $.

Програмою вже скористалися багато клієнтів по всьому світу. З початку 2021 року Project One стає доступною в України. Велосипеди виготовляються та збираються в Німеччині. Нижче показаний процес створення замовлень Trek Project One:

Перелік моделей доступних у Trek Project One обмежений. Наразі це тільки категорії шосе та двопідвіси і тільки топ-сегмент:

Шосе:

Madone SLR 6 ; Madone SLR 7 ; Madone SLR 7 eTap ; Madone SLR 8 ; Madone SLR 9 ; Madone SLR 9 eTap

Emonda SLR 6 ; Emonda SLR 7 ; Emonda SLR 7 eTap ; Emonda SLR 8 ; Emonda SLR 9 ; Emonda SLR 9 eTap

Domane SLR 6 ; Domane SLR 7 ; Domane SLR 7 eTap ; Domane SLR 8 ; Domane SLR 9 ; Domane SLR 9 eTap

Speed Concept

Підвіс:

Top Fuel 9.8 XT ; Top Fuel 9.8 GXTop Fuel 9.8 GX AXS ; Top Fuel 9.9 XTR ; Top Fuel 9.9 XX1 AXS

Fuel EX 9.8 XT ; Fuel EX 9.8 GX ; Fuel EX 9.9 XTR ; Fuel EX 9.9 X01 ; Fuel EX 9.9 AXS

Slash 9.8 XT ; Slash 9.8 GX ; Slash 9.9 XTR ; Slash 9.9 X01

Supercaliber 9.8 XT ; Supercaliber 9.8 GX ; Supercaliber 9.9 XTR ; Supercaliber 9.9 XX1 ; Supercaliber 9.9 XX1 AXS

Ціна та терміни доставки

Велосипед створений за індивідуальним замовленням може відрізнятися в ціні від пропозицій з поточного модельного ряду. При виборі тої чи іншої опції у конструкторі Project One вартість замовлення змінюється. Серед доступних кольорів та комплектуючих є такі, які не впливають на пидсумковий цінник. Остаточна ціна визначається дилерем Trek після завершення процедури кастомізації. Повний процес з виготовленням та доставкою велосипеду в Україну займає від 30 до 180 календарних днів в залежності від обраної моделі та її комплектації.

Протестувати онлайн конструктор Trek Project One ви можете за посиланням на офіційному сайті виробника.

Як обрати та замовити Trek Project One. 5 простих кроків.

  1. Зв'язатись із дилером Trek. (веломагазин «Bike Family»)
  2. З допомогою спеціалістів магазину обрати потрібну модель та застосувати зміни дизайну і комплектації
  3. Після уточнення усіх деталей вам повідомлять остаточну вартість та термін доставки велосипеду
  4. Очікуєте.
  5. Отримуєте ваш унікальний Trek.

Корисні посилання

Веломагазин «Bike Family»Онлайн конструктор Project OneКаталог моделей Trek 2021 року

Катайте з Trek!

Зворотній зв`язок