Trek Crossrip 1 в Україні

Trek Crossrip настільки універсален, що не може бути включеним лише в одну категорію велосипедів. Це швидкий велосипед для щоденного використання у місті, зручний байк для прогулянки за місто вихідними, універсальний й надійний туристичний апарат або міцний підкорювач грунтових шляхів. Trek Crossrip 1 відвезе вас від щоденних справ до незвіданих маршрутів й пригод. 

Рама велосипеда виготовлена з фірмового сплаву 200 Alpha Series Aluminum, який, разом з спеціальною формою труб, забезпечує жорсткість та гарантує низьку вагу. Внутрішнє проведення тросів перемикання та гальм. Кріплення для крил та багажника. Геометрія рами - endurance, яка дозволяє комфортно та впевнено відчувати себе на асфальті та грунтовці, контролювати ситуацію на дорозі й, водночас, ефективно педалювати. 

Якщо вам потрібні більші або агресивніші покришки, то ця рама вмістить покришку до 700х38с.

Колеса з ободами Bontrager Tubeless Ready, які дозволять перейти на безкамерку без заміни ободів. Покришки універсальні, Bontrager H5, 700x32c. Механичні дискові гальма TRP Spyre C 2.0, з додатковими гальмівними ручками на прямій частині керма.

Трансмісія Shimano Sora, 2x9 - оптимальне рішення для швидкості, надійності у будь-яких умовах й економічності. 

В залежності від ваших потреб, завдякі геометрії endurance та наявності всіх можливих кріплень на рамі, ви можете використовувати, швидко переобладнавши велосипед, як для щоденного використання так й для туристичного виїзду на вихідних.

Велосипед Trek Crossrip 1 на нашому сайті: лінк 

Наявність уточнюйте у вело-магазинах вашого міста. Перелік магазинів на сторінці "Де купити"

Зворотній зв`язок