Новий Trek Session

Trek Session – DH велосипед, який розробляється і тестується за участі кращих рейдерів світу. Перший Session з’явився у 2005 році і до нашого часу став справжньою знаменитістю серед прихильників маунтінбайку. Чимала кількість чемпіонів UCI World Championship DH та Red Bull Rampage заїхала на п'єдестал переможців саме на Trek Session. На 2021 рік, кожен діючий чемпіон цих найпрестижніших змагань є членом професійних команд Trek: C3 Project (Брендон Семенюк) та Trek Factory Racing (Різ Уілсон). Але компанія не зупиняється на досягнутому і прагне тримати лідерство в екстремальних дисциплінах й надалі. Тому одним з перших оновлень 2022 модельного року стає саме лінійка Session.

Основні зміни нового Trek Session:

High Pivot

Піднятий шарнір кріплення заднього трикутника. Це забезпечило чіткішу траєкторію переміщення осі заднього колеса у випадку максимального навантаження підвіски. Така зміна робить підвіску більш плавною та забезпечує краще зчеплення з поверхнею, оскільки заднє колесо ефективніше відпрацьовує нерівності, які створюють протидію оберту колеса.

Idler Pulley

Ролик, розташований над системою, який компенсує зменшення відстані від осі колеса до педалей при повному спрацюванні підвіски. практично виключаючи зворотну віддачу педалі і забезпечує більшу продуктивність педалювання.

Дабл Mino Link

Як і попередні моделі, новий Session має систему Active Braking Pivot та регульовану геометрію Mino Link. Оновленням став ще один Mino Link, що регулює прогресію підвіски, зміною положення амортизатора. 25% - для агресивного спуску, 20% - для більш помірної їзди.

Геометрія

Відправною точкою при виборі розміру велосипеду стає - річ, а не підсідельна труба, як це було раніше. Ця зміна полегшує гонщикам вибір розміру, який найбільше відповідає їх стилю їзди. Довший - для стабільності та швидкості або ж коротший - для кращої маневреності.

Довжина задніх пір’їв також змінюватиметься в залежності від розміру велосипеду.

Колеса

Велосипед у стоці комплектується швидкісними колесами діаметром 29 дюймів. Та рама буде сумісна із колесами розміром 27.5 дюймів також. В залежності від вашого стилю катання можна підібрати найоптимальніший варіант компонування коліс за розміром.

Захист та маршрутизація

Об’ємна захисна накладка цілком  закриває нижню трубу, що захищає раму, як при катанні, так і при транспортуванні велосипеду в кузові авто або на підйомнику. Змінний захист нижнього пера має спеціальну хвилясту форму, яка забезпечує кращий захист від пошкоджень та підвищену зносостійкість.

Велосипед має всі необхідні кріплення і канали для проведення ліній керування та гідроліній гальм, як ззовні, так і всередині. Одним подобається естетика внутрішнього проведення, а іншим функціональність зовнішнього, тому доступність цих двох рішень можуть зробити всіх щасливими.

Доступні моделі та їх комплектації

Session 8

Рама: Alpha Platinum Aluminium

Вилка: RockShox Boxxer Select

Задній амортизатор: Fox VAN Performance

Трансмісія: SRAM GX DH

Гальма: SRAM Code R

Колеса: Bontrager Line DH 30

Session 9

Рама: Alpha Platinum Aluminium

Вилка: RockShox Boxxer Ultimate

Задній амортизатор: RockShox Super Deluxe Ultimate DH

Трансмісія: SRAM X01 DH

Гальма: SRAM Code RSC

Колеса: Bontrager Line DH 30

Ціни та наявність велосипедів Trek Session в Україні стануть відомі пізніше. 

Trek Session 2022 на офіційному сайті виробника trekbikes.com

Зворотній зв`язок