Full Stache – абсолютно новий велосипед у світі трейлу!

Full Stache – абсолютно новий велосипед у світі трейлу!

Шосейники тікають від доріг на гравійних велосипедах, а туристи та шукачі пригод  потребують більш універсальний байк з широкими можливостями для бездоріжжя, для диких та забутих місцин. Trek першим робить такий сміливий крок й випускає унікальну модель Full Stache.

В чому ж його унікальність?

Колеса 29+ вже не є новинкою, вони мають найбільшу площу зчеплення й прискорення. 29+ це стабильність, впевненість, керованість та швидкість.

Ідеальні трейлові 130 мм ходу підвіски. Rock Shox Pike спереду та задній амортизатор Fox з кастомним демпфером Re:active. Трансмісія SRAM GX Eagle та дропер-пост Bontrager Line

Тепер до самого головного! Рама! Розроблена для колес 29+! Ніяких компромисів!

Alpha Platinum Aluminium із стандартними трейловими ABP,  Knock Block, Straight Shot downtube та Mino Link. Але задній трикутник та підвіска виглядає зовсім інакше, ніж на Fuel EX та Remedy.

     

Для інженерів стояла непроста задача: «натягнути» підвіску  130 мм на колеса 29+ , позбавитись громіздкості японського краба й уникнути довжини вантажного потягу.  Що ж вони зробили? По-перше: нижню точку підвіски та рокер-лінк змістили вперед. Це дало достатньо місця для колеса 29+ при спрацюванні підвіски. По-друге: нижнє перо вигнули й підняли, щоб дати місце колесу з ланцюгом.  В результаті отримали довжину пера  - 430 мм! Це навіть на 3 мм менше, ніж у супер-трейлового Remedy з колесами 27,5.   Пояснювати наскільки цінні короткі пір’я у трейлі – це зайве… Особливо коли у тебе колеса 29х3.00. Крім всього цього, переміщення нижньої точки підвіски вперед додало ефективності педалюванню й швидкості прискорення. Звісно, що все не може бути ідеально:  великі колеса впливають на підвіску й вона не буде такою гнучкою, як на Fuel EX.

Що ще нового… Покришки Bontrager XR4 29x3.00 – ідеально підійшли к новій платформі Full Stache. Агресивний малюнок протектора дає максимальне зчеплення на сипкому грунті.

Full Stache – це нова порода трейл-байків,  який призначений для відкриття абсолютно диких місцевостей або для пошуку нових трас та пригод навкруги. Це комбинація трейлового байку та всюдихідних колес 29+, для тих хто шукає щось більше від звичайного.

В житті треба спробувати все. Й Full Stache також!

Дивіться відео:

Зворотній зв`язок