Sven Nys

Свен Ніс (Sven Nys) - всесвітньо відомий гонщик з вело-кросу (cycloсross) та МТБ.

 

Народився у Бельгії, 17 червня 1976, й почав свою велосипедну кар'єру у восьмирічному віці на ВМХ. Він встиг отримати вісім титулів Національного чемпіону до того, як перейшов у вело-крос, який більш популярний у Бельгії. Вигравши в категорії до 23 років (Under 23) у Чемпіонаті світу у 1997 та 1198 році, він перейшов в Еліту у 1999 році в команду Rabobank (Голандія). З того часу він почав свій шлях до світової легенди вело-кросу. На сьогодняшній день, Свен Ніс є одним з самих титулованих велосипедних гонщиків у світі. Він має два тітули Чемпіону світу з вело-кросу, сім разів отримував Кубок світу, має разом більше 140 перших місць у гонках різного рівня. 

За таку результативність його називають Канібал з Баалю (The Cannibal from Baal).

Крім цього, він не припинив займатись горним велосипедом та має п'ять титулів Національного чемпіону Бельгії й багато перших місць у місцевих перегонах. У складі національної команди він два рази приймав участь в Олімпійських Іграх. 

З 2014 року Свен Ніс, разом з Свен Вантуретхут (Sven VANTHOURENHOUT), катає в команді Cleran AA Drink на велосипедах Trek.

Офіційна сторінка Свен Ніс (Sven Nys) - http://www.svennys.com/

Сторінка у facebook - https://www.facebook.com/svennysofficial/

Стаття у Вікіпедії - https://en.wikipedia.org/wiki/Sven_Nys

Зворотній зв`язок