Trek Factory Racing Enduro

У січні 2016 року до родини Trek Factory Racing приєднались дві чарівні та талановиті дівчини, які будуть виступати як Trek Factory Racing Enduro Team: Кеті Уінтон (Katy Winton) та Кейсі Браун (Сasey Brown).

Кеті Уінтон (Katy Winton) пройшла іспити через повний цикл змагань Enduro World Series, де посіла 10 місце у загальному заліку, має титул Чемпіона Шотландіі з Ендуро 2015. Вона почала свою ендуро кар'єру у 2013-му році, прийшовши туди з крос-кантрі, та вже встигла показати свої таланти. Кеті вважає, що її мрія збулась, коли вона стала частиною родини Trek Factory Racing Team. Для неї це перспектива потрапити на гонки світового рівня, виступати разом з відомими спортсменами та катати на супер-байках Трек! Кєті з нетерпінням чекає своїх перших стартів!

Кейсі Браун (Сasey Brown) прийшла до команди з діючим титулом Queen of Crankworx та принесла до команди свій багатий досвід з багатьох МТБ дисциплін. На додаток до свого графіку зйомок у байкерських відео, вона має взяти участь у декількох етапах Enduro World Series, показати себе в Gravity івентах, та підтвердити свій титул Queen of Crankworx. Кейсі сказала, що вона багато працювала, щоб стати учасником Trek Factory Racing Team й дуже рада тим можливостям які в неї тепер є у команді.

Trek Factory Racing Team це професійна команда світового рівня, яка змагається на найвищому рівні з пристрастю і повагою до спорту. Команда зібрала багато унікальних, талановитих особистостей, які створюють досконалу єдність. Trek Factory Racing Team відкрита для талановитих спортсменів й дає можливість дізнатись, що таке слава професійного велоспорту.

На даний момент TFR Enduro очолює Кеті Уітон, одна з кращих на етапі Enduro World Series. Вона фінішувала третьою в загальному заліку в 2017 і 2018 роках.

Руарід Каннінгем буде прагнути покращити свої результати у 2019 році та фінішувати в десятці кращих.

Молодий чілієць Педро Бернс доповнив команду у 2019 році.

  • Кеті Уітон (Katy Winton) 31/10/1993 Велика Британія

  • Руарід Каннінгем (Ruaridh Cunningham) 15/02/1989 Велика Британія

  • Педро Бернс (Pedro Burns) 14/08/1997 Чілі

Оригінал статті: http://www.pinkbike.com/news/trek-factory-racing-katy-winton-casey-brown-2016.html

 

Зворотній зв`язок