Trek Dual Sport Generation 5 – сучасний та практичний гідбрид нового покоління.

Головною рисою гібридних велосипедів є їх універсальність. Вони чудово їдуть по асфальту і впевнено почувають себе на бездоріжжі. Старий Dual Sport, нагадував спрощений МТБ, тільки з гравійними покришками та зменшеним ходом амортизатора. Новий Dual Sport кардинально змінив зовнішність. Він став легшим, комфортнішим та ще більше адаптованим до умов бездоріжжя. Тривала популярність гравійних велосипедів безумовно вплинула на п’яте покоління моделі Dual Sport. Адже деякі її особливості більше притаманні гравійникам, ніж гібридам. До них можна віднести: жорстку вилку, широкі покришки та чималу кількість кріплень для байкпакінгу.

Оновлена геометрія рами передбачає комфортну посадку райдера. Яка сприятиме проведенню багатьох годин у сідлі із задоволенням.

Амортизаційну вилку з минулого покоління прибрали. Замість неї встановили легку та жорстку карбонову. В парі із оновленою рамою, це знизило вагу велосипеда на 1.5 кг (на моделі Dual Sport 3).

Важливим оновленням є зменшений розмір коліс, що в свою чергу дозволило поставити ширші покришки. Велосипед комплектується колесами з розміром 27.5 дюймів та покришками шириною 50 мм. Менший діаметр дає кращу маневреність, а широкі покришки покращують зчеплення з дорогою. Протектор напівслік дасть гарний накат на асфальті та чіпкість поза його межами. Максимально допустимий розмір покришок становить: 27.5х2.0".

Новий Dual Sport позіціонується, як велосипед для подорожей, тому однією з його головних рис, є можливість рівномірного та зручного розміщення байкпакінгу. 

- два кріплення для фляг 

- трійка бонок під фірмову сумку Bontrager Adventure Boss.* ;

- кріплення заднього багажнику

- дві бонки на вилці

- кріплення для крил

- кріплення підніжки

* Сумка фіксується трьома болтами під раму. Bontrager Adventure Boss не входить до стандартної комплектації велосипеду, але її можна придбати окремо.

Велосипед має внутрішню маршрутизацію гідроліній гальм та лінії заднього перемикача. Так, вона була і раніше, лінії йшли від керма і заходили у верхню частину рами. У новій моделі ліній стануть менш помітними. З керма вони заходитимуть одразу в рульову. На хід це не вплине, але естетична складова безумовно поліпшиться.

Модельний ряд

Dual Sport 1

Рама: Alpha Gold Aluminium

Вилка: Сталева

Шифтери: Shimano EF500, 8 шв.

П.перемикач: Shimano Tourney

З.Перемикач: Shimano Altus

Ободи: Bontrager Connection

Гальма: Tektro MD-U310, механічні

Dual Sport 2

Рама: Alpha Gold Aluminium

Вилка: Алюмінієва

Шифтери: Shimano Altus, 9 шв.

П.перемикач: Shimano Acera

З.Перемикач: Shimano Altus

Ободи: Bontrager Connection

Гальма: C-Star BH-RS925T, гідравлічні

Dual Sport 3

Рама: Alpha Gold Aluminium

Вилка: Карбонова

Шифтери: Shimano Deore, 10 шв.

З.Перемикач: Shimano Deore

Ободи: Bontrager Kovee, безкамерні

Гальма: Shimano MT200, гідравлічні

Перші велосипеди з'являться в Україні у березні 2023 року. Спочатку в продаж надійде модель Dual Sport 2, а трохи згодом Dual Sport 1 та Dual Sport 3.

Катайте безпечно! Катайте з Trek!

 

Зворотній зв`язок