Якими будуть дитячі велосипеди Trek у новому сезоні?

Серія дитячих байків Precaliber протягом кількох сезонів залишалася незмінною. Це не дивно, тому що їх мало у чому можна дорікнути. Якість байків Trek для підростаючих велосипедистів завжди була на висоті. Але навіть якщо все добре, то це не означає, що не треба робити краще. В результаті планові зміни дійшли до найменших представників і ми отримали серію свіжих «кідсбайків» Precaliber.

Спільні зміни

Одразу до найпомітнішого - зовнішній вигляд. Кожен байк отримав нові насичені та соковиті забарвлення рам з кольоровими вкрапленнями гріпс і педалей. Для більшої зручності на усіх без виключення велосипедах занизили верхню трубу рами.

На додачу об’єднали усі Precaliber під єдиний стандарт ширини покришок 2,25 '' замість старих 1,85 '' та 1,75 '' аби маленький власник впевненіше почувався на дорозі.

Локальні зміни

Найбільший серед найменших, Preacaliber 24, як і раніше диференціюється на версію для хлопців та дівчат. Також різні варіації байків матимуть амортизаційну або ригідну вилку. Змінилася і трансмісія, замість 7-ми та 21-швидкісної (як раніше) він матиме єдину 8-швидкісну трансмісію (одна зірка попереду в поєднанні з восьмириковою касетою SunRace MFM56l, 13-34).

Precaliber 24 Suspension Boy's

Precaliber 24 Suspension Girl's

Precaliber 24 Boy's

Precaliber 24 Girl's

На одну зірочку більшою стала трансмісія нової двадцятки. У сумі маємо вибір: або 7-швидкісні версії для дівчат та хлопців з амортизатором або старий добрий сінглспід з жорсткою алюмінієвою вилкою. Широкі покришки Bontrager  XR1 20x2.25'' як і на старшій моделі.

Precaliber 20 Suspension Boy's

Precaliber 20 Suspension Girl's

Precaliber 20 Boy's

Precaliber 20 Girl's

Preacaliber 16 та Preacaliber 12 мають дуже серйозний вигляд на нових покришках 2,25''. Кольорові рішення стали виразнішими та подібними до дорослих велосипедів.

Precaliber 16 Boy's

Precaliber 16 Girl's

Precaliber 12 Boy's

Precaliber 12 Girl's

 

Зворотній зв`язок