Велосипеди Trek 2017 вже в Україні!

Велосипеди Trek 2017 вже почали надходити у вело-магазини України. В продажу є моделі Marlin 5, Marlin 6, Marlin 7, X-Caliber 7, жіночі Skye та Skye S.

Серія велосипедів Trek Marlin - це гірьскі велосипеди для починаючих підкорювачів світу МТВ. Беручи найкраще у своїх старших ХС-братів, Trek Marlin має свій розмір колеса для різних рам - Smart Wheel Size, розміри рами від 13.5" до 23", легку алюмінієву раму Trek Alpha Silver Aluminium, розроблену для неагресивного крос-кантрі. Легендарна геометрія Genesis 2.0. Трансмісія Shimano та дискові гальма Tektro. Пригоди чекають!

Trek Marlin 5 на нашому сайті  - амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x7 з системою Shimano TY501, дискові механічні гальма.

  

Trek Marlin 6 на нашому сайті - амортизаційна вилка RST Gila з ходом 100 мм та блокуванням, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x8 з системою Shimano TY501, дискові гідравлічні гальма.

  

Trek Marlin 7 на нашому  сайті - амортизаційна вилка RockShox 30 з ходом 100 мм та блокуванням, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x9 з системою Shimano M351, дискові гідравлічні гальма. 

  

Trek X-Caliber - це велосипеди для ентузіастів ХС, які люблять катати далеко, багато та швидко. Рама Trek Gold Alpha Aluminium з геометрією Genesis 2.0, труби рами формовані та батовані механічним шляхом, внутрішнє прокладання тросу переднього перемикача.

Trek X-Caliber 7 на нашому сайті - амортизаційна вилка RockShox 30 з ходом 100 мм та блокуванням, трансміся Shimano Acera 3х9, задній перемикач Shimano Acera Shadow, дискові гідравлічні гальма Shimano М315.

Напрямку жіночих велосипедів, аксесуарів та одягу для Trek Bicycles Corp. завжди приділяє багато уваги. Гірські велосипеди Trek Skye відрізняються від звичайних особливою рамою з жіночою геометрією. Вони мають занижений стендовер та коротшу верхню трубу й ЕТТ. Жіночі велосипеди Trek Skye оснащені спеціальними сідлами Bontrager для дівчат, кермо та винос меньші за звичайні, а амортизаційні вилки мають більш м'які налаштування. Згідно програми Trek Smart Wheel Size, велосипеди 13,5" та 15,5" мають колеса 27,5", а більші розміри - 29".

Велосипед Trek Skye на нашому сайті - алюмінієва рама WSD Trek Alpha Silver Aluminium, вилка SR Suntour M-3030, 75 мм, втулки Formula, ободи Bontrager AT-550 одинарні, трансмісія 3х7 Shimano. 

 

Велосипед Trek Skye S на сайті виробника - алюмінієва рама WSD Trek Alpha Silver Aluminium, вилка SR Suntour XCT, 100 мм, втулки Formula, ободи Bontrager Connection подвійні, трансмісія 3х7 Shimano, гальма дискові механічні Tektro M280

 

Дитячі велосипеди залишились такими ж, як у 2016-му році, без змін. В наявності є моделі Precaliber від 16" до 24".

Всі дитячі велосипеди ви можете подивитись на нашому сайті.

Ціни на велосипеди уточнюйте у вело-магазинах вашого міста. Перелік вело-магазинів України, де можна придбати велосипеди Trek, ви знайдете за посиланням.

Виробник має право змінювати комплектацію без попередження.

 

Зворотній зв`язок