Чергове поповнення! Хромолевий турінг Trek 520 Disc та комфортний гібрид Trek Dual Sport 3

Дозвольте відрекомендувати Trek 520 Disc - хромолевий красень з оновленим "олдскульним" дизайном для справжніх далекобійників велосипедного світу.

Модель Trek 520 - велосипед з власною історією, який безупинно випускається з 1983 року. Важко порахувати скільки кілометрів накатали 520-ті за всі ці роки. Та чому б не розпочати власний відлік проїханих кілометрів! Велосипед, що не потребує додаткового апгрейду для мандрівки, байк одразу готовий відвезти вас хоч на край світу.

Легка хромолева рама з баттингом, класичний дизайн, широкий діапазон передач, колеса готові до безкамерного використання, покришки з антипрокольним шаром, можливість встановити покришку 29 x 2.0’’ на випадок складного бездоріжжя, механічні дискові гальма TPR Spyre C 2.0 для будь-якої погоди. Оновленням 2019 року є два багажники, які йдуть у стоковій комплектації, також замінили старі bar-end перемикачі на дуали Sora. Вам залишається тільки потурбуватися про багаж, та знайти час на нові відкриття!

 

Оновлений 520-й доступний у червоному кольорі. Розміри рами 54, 57 або 60 см. Ціна 31 650 грн.

54 розмір - для зросту 167-174 см.

57 розмір - для зросту 173-180 см.

60 розмір - для зросту 184-191 см.

Всі розміри приблизні, є низка суто індивідуальних факторів( довжина рук, ніг), які впливають на вибір "правильної" рами. Найкращий спосіб знайти відповідну раму - звернутися до експертів у найближчий дилерський центр Trek.

Детальніше ознайомитися з комплектацією ви можете за посиланням: 520 Disc

Більш детальний огляд від веломагазину velosiped.com можна переглянути тут


 

Другим на черзі представляємо вам гібрид гірського велосипеда та сітібайку Trek Dual Sport 3. Основна концепція даної категорії - це спрощення більш громіздкого та повільного гірського байку в угоду швидкості та з мінімальними втратами у комфорті. Якщо ви не женетесь за одним стилем катання, а хочете просто комфортно та швидко їздити незважаючи на стан покриття, то гібрид Dual Sport 3 саме для вас.

Легка рама Alpha Gold Aluminum з батингом та гідроформиногом, внутрішня маршрутизація ліній, амортизаційна вилка Suntour NEX з ходом 63 мм і гідравлічним блокуванням, ободи Bontrager Approved готові до безкамерного використання, трансмісія з широким діапазоном швидкостей рівня Shimano Acera, гідравлічні дискові гальма Shimano MT-200, наявність кріплень для DuoTrap S, багажника, крил та фляг.

Модель Dual Sport 3 доступна в сірому кольорі. Розміри рами M, L. Ціна 17950 грн.

М (17,5" ) - для зросту 164-177 см.

L ( 20" ) - для зросту 174-187 см.

Всі розміри приблизні, є низка суто індивідуальних факторів( довжина рук, ніг), які впливають на вибір "правильної" рами. Найкращий спосіб знайти відповідну раму - звернутися до експертів у найближчий дилерський центр Trek.

Детальніше ознайомитися з комплектацією ви можете за посиланням: Dual Sport 3

Наявність велосипедів уточнюйте у веломагазинах вашого міста. Перелік магазинів, де можна придбати велосипеди Trek є на сторінці: "Де купити"

 

Зворотній зв`язок