Trek Remedy 29 9.9 - найкращий байк 2015 року

Яким має бути переможець категорії «Гірський велосипед року»?

Чемпіон повинен мати найкращі показники у своєму класі, але це зовсім не просто визначити, тому що кожен з інших трьох кандидатів мав свої переваги. Дорогий, але вражаючий Trek Remedy 29 9.9 вимусив визнати всі інші варіанти байків-універсалів, більше схожими на «майже універсал». Веселий Cannondale є одним з кращих по комплектації, YT’s виявився занадто дорогим, а карбоновий Tues CF Comp лише у даунхілу показав себе краще за конкурентів, якї коштують більше або набагато більше.

Trek Remedy 29 9.9 переміг завдяки своїй виключній досконалості та продуктивності, яка вас вразить, не зважаючи на цінник, коли ви замислитесь про те, щоб мати один байк замість колекції з крос-кантрійного, трейлового та all-mountain.   

Враховуючи, що байк коштує 8799 USD у США, він працює краще, ніж відмінно. Навіть, неперевершено! Ідеально, до тієї межі де буде соромно велосипедам з таким же ходом амортизації, вже не кажучи про апарати з меншим або більшим ходом, там де вони б мали легко обійти цей Trek Remedy 29 9.9. Ці 140 мм важить всього 11,70 кг, переважно завдяки легкій рамі та трансмісії SRAM XX1, але не забувайте про підсідельний штир з керуванням (dropper post) та вилку RockShox Pike RCT3, компоненти які кажуть «Я можу бути легше, але я такий як є, щоб витримати такого розбишаку, як ти».

Trek Remedy 29 9.9 переміг тому, що він на законних підставах зруйнував кордони між категоріями. Ми намагалися не представляти його як безжалісного вбивцю, але це саме те, що Трек намагався зробити й зробив. Велосипед їде в гору як ракета Saturn V, але в той же час це він виграв на звивистих треках Enduro World Series. Це універсальний велосипед, це велосипед мрії будь-якого байкера.

Звичайно, вартість Trek Remedy 29 9.9, робить цю мрію майже недосяжною, але той хто виграє в лотерею або буде дуже довго та важко працювати, нарешті, перекине ногу через цю раму й буде точно знати - це Переможець! 

Оригінал статті: http://www.pinkbike.com/news/pinkbike-awards-2015-mountain-bike-of-the-year-winner.html

Зворотній зв`язок