Знайомство з Trek Marlin 2020 року

Модель Trek Marlin сезону 2019 є вдалим прикладом зразкової роботи над опануванням нових ідей та втіленням їх у життя. Наступний рік стане періодом становлення та зміцнення позицій ще молодої, але перспективної лінійки Marlin. По всій видимості революційних змін прийдешній сезон не принесе, але без частки свіжих дизайнерських рішень та технічних удосконалень не обійдеться.

Marlin 5

Наймолодша версія зазнала незначних змін, якщо бути точнішим, то в технічному плані не змінилася зовсім. А ось кольорова гамма п’ятірки поповнилася ще одним кольором (темна бірюза).

 В результаті модель може похизуватися найбільшим переліком кольорових рішень від класичного чорного до соковитого яскраво-жовтого.

+1 колір і у жіночій лінійці Marlin 5 WSD. Минулорічні чорний варіант замінить унікальний фіолетовий хамелеон, а білосніжна версія залишиться на наступний сезон.

П'ять кольорів у сумі! Вибрати буде з чого!

Marlin 6

Шістка продовжує нести стяг із званням найпопулярнішої моделі у категорії «ціна-якість». Серйозних втручань по заміні комплектації в наступному році не передбачається. Тільки пара локальних змін. Скинувши одну зірочку попереду, велосипед отримав нову систему трансмісії Shimano M315 з двома зірочками 36/22. Замінили і передній перемикач - на місце старого Altus M313 встав оновлений Altus M315.

А ось экстерьер байків заграв зовсім по новому. Старі кольори залишати не стали. Прохолодний синій та стриманий сірий, стали на заміну торішнім кольорам.

У лінійці жіночих Marlin 6 WSD також два нових забарвлення – матовий темно-фіолетовий та світло-бірюзовий глянець.

Marlin 7

Найбільше змін випало на долю флагманської моделі. Не можна сказати що гідравлічні гальма Tektro не виконували тієї роботи, яку було на них покладено, але на найдорожчій версії кантрійника жадали бачити інші гальма. Бажання здійснено. За чітке гальмування нової сімки тепер відповідатимуть гідравлічні гальма Shimano MT 200. Також змінилися декілька елементів трансмісії:

- полегшена система Shimano MT101 на дві зірочки 36/22 попереду

- оновлені шифтери Shimano Altus M2010

- сучасний передній перемикач Shimano Altus M2020

При першому погляді на нові кольори сімки, виникає дежавю, пояснити це можна тим що, кілька із них ми вже бачили раніше на моделях Marlin 6. До них можна віднести червоний (Viper Red)  у чоловічій версії Marlin 7 та матовий бірюзовий (Matte Miami Green ) у версії Marlin 7 WSD.

Єдиним дійсно новим є колір хамелеон на чоловічому варіанті сімки

Хочемо нагадати що з нового сезону змінюється маркування розмірів велосипедних рам (з дюймів на умовні одиниці). Згідно технології Smart Wheel Size ростовки XS і S на всіх велосипедах Marlin матимуть колеса розміром 27,5 дюймів, всі інші ростовки стоятимуть на 29-х колесах. Для більшого комфорту жіночі моделі (WSD) у розмірах XS і S йдуть із заниженою верхньою частиною. На рамах всіх інших розмірів верхня труба буде прямою.

Велосипеди Trek Marlin ви можете придбати у велосипедних магазинах вашого міста. Всі магазини вказані на сторінці: "Де купити"

Катайте з Trek!

Зворотній зв`язок