Trek Farley Ex (2017) - байк для всіх сезонів

Фетбайки Trek це категорія велосипедів, яка дуже швидко розвивається останнім часом, але не тільки тому що в США багато снігу. Як не дивно, такі спекотні штати як Небраска, Кентуккі, Нью-Мексіко, Арізона й Тенессі є найбільшими споживачами таких велосипедів.

Природна еволюція цих велосипедів - це повнопідвісна версія фетбайків Trek Farley Ex. Вони мають ще більший спектр використання, ніж хардтейли Farley. Trek позиціонує їх як байки для всіх сезонів, супер-універсальні, та використовує тіж самі технології своїх підвісок. Ця модель буде ідеально працювати на снігу, в горах та пустелі. 

Те що ця лінійка має коріння у простих фетбайках, а не з категорії 29+, дає їм ще більше переваг, а підвіска 120 мм дає ще більше свободи та потужності. З надвеликими покришками фетів є ефект неконтрольованої підвіски. Додайте можливість налаштування спереду та позаду й це надасть вам можливість контролювати свій рух й покращить зчеплення з поверхнею. На довершення всього - покришки фетів зроблені на базі стандарту 27.5, а не 26, що збільшує площу контакту з землею. 

Trek Farley Ex отримує традиційну Full Floater підвіску з заднім амортизатором Fox Re:Aktiv, розробленим лабораторією Penske, та вилкою Rockshox Bluto.

Він також отримав задній вузол підвіски ABP та EVO Link. Trek Farley Ex 9.8 має передній трикутник з карбону.

Алюмінієвий Trek Farley Ex 8 має алюмінієвий передній трикутник та такий же самий задній трикутник.

На відміну від карбонової версії, де всі троси та гідролінії прокладені у самій рамі, у Farley 8 все прокладено ззовні. Але є порт на підсідельній трубі для проведення керування "dropper seatpost".

Задня вісь 197х12, передня 150х15. Максимальний розмір покришки 27.5х4.0, але в базовій комплектації встановлено 27.5х3.8".


Farley 9.8 отримає колеса Bontrager Wampa Carbon SL (2500 грам, та готові для встановлення безкамерки) і покришки Bontrager Hodag, SRAM X01 / X1 з гальмами Guide, систему Race Face Next SL і новий "dropper seatpost" Bontrager Drop Line . Farley EX 8 отримує втулки BONTRAGER з ободами Sun Ringle Mulefut 80мм, SRAM GX 1 × 11 та гальма Level, Race Face Affect систему й "dropper seatpost"KS eThirty Integra. Обидва оснащені вилкою ROCKSHOX Bluto RL з 120-мм ходом. Рекомендована роздрібна ціна у США відповідно 5499$ й 3499$.

Оригінал статті знаходиться за посиланням: http://www.bikerumor.com/2016/04/15/soc16-trek-farley-ex-full-suspension-27-5-fat-bike-crushes-seasons-hardtails-get-lighter/

Використання будь яких матеріалів, розташованих на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання на www.ukrbike.com.ua

У разі копіювання матеріалів з сайту www.ukrbike.com.ua – обов'язкове пряме посилання, відкрите для пошукових систем. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Посилання має бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці матеріалу. 

Зворотній зв`язок