Trek Emonda Grand Tour Celebracion для Альберто Контадора

Вибороти всі три корони Турів в один сезон — майже нездійсненне завдання. Щоб виграти Тур де Франс, Джиро д'Італія, Вуельту Іспанії та стати легендою, Альберто Контадор продовжує крутити педалі в елітному клубі кращих з найкращих. Його вплив на пелотон неможливо переоцінити, а здатність надихати близька до величної.

 

На перегонах є однаково страшні спуски, виснажливі підйоми та все це вимагає неймовірної сили духу, проте Тури все одно різні. Кожен має власний характер та свої перешкоди для перемоги. Ті, хто зможуть перемогти у кожному з них, стануть майстрами пелотону — високе звання велосипедиста настільки універсального, наскільки й сильного.

 

Щоб відзначити прихід Контадора до команди Trek-Segafredo, ми створили спеціальну версію велосипеда, який підкреслить вражаючий рівень його досягнень. І на короткий час, ця унікальна Emonda стане доступною кожному з вас по програмі Project One.

 

 

Розфарбування Alberto Contador Grand Tour Celebración має нагадувати про кожний з трьох Великих Турів, а також про Пінто — рідне місто гонщика в Іспанії. Базовий білий із золотим перлинним, доповнений акцентами жовтогарячого, рожевого та червоного — кольорами майок лідерів з кожного Туру.

Оригінал статті: trekbikes.com

Переклад та адаптація: www.ukrbike.com.ua

При копіюванні матеріалу обов'язкове пряме посилання на www.ukrbike.com.ua

Зворотній зв`язок