Новий Trek Domane SLR

Trek Bicycle Corporation представив новий Trek Domane SLR

Модельний ряд Trek Domane призначений для гонок та поїздок по шосе зі поганим покриттям, наприклад, бруківкою. Рама велосипеда має спеціальну геометрію та вбудовані демпфери, які гасять вібрації. С самого початку ця модель розроблювалась для класичних гонок у Європі, до маршруту яких входять дороги зі старовинною бруківкою. Гасіння вібрація без втрат для ефективності та швидкості - це головна задача цієї моделі. Після того як команда Trek Factory Racing почала виступати на велосипедах Trek Domane, за традицією, всі велосипеди стали доступні для всіх корситувачів.

Новий Trek Domane SLR відрізняється від молодших моделей тим, що він має передній демпфер Front Isospeed Decoupler, який вмонтований у кермову трубу й відділяє раму від труби вилки. Це дозволяє гасити до 10% вібрацій від переднього колеса.

Задній демпфер Adjustable Rear Isospeed Decoupler отримав можливість регулювання, що дає можливість налаштувати жорсткість рами під ваш стиль чи якість шляхового покриття.

 

Також нова модель має нове кермо Bontrager Isocore Bar, який поглинає високочастотні коливання на 20% краще за звичайне карбонове кермо.

Новий велосипед Trek Domane SLR отримав більший просвіт для ширших покришок та кріплення дискових гальм.

З повним модельним рядом Trek Domane SLR ви можете ознайомитись за посиланням.

Брошура присвячена новій моделі доступна для перегляду за посиланням

Дивіться відео присвячене виходу нової модели Trek Domane SLR

Зворотній зв`язок