Нова Trek Emonda SLR та SL!

Найшвидший байк для гірських етапів від Trek!

Надання рамі нової Emonda аеродинамічної форми зробило її швидшою ніж будь коли. Такі переваги для боротьби із вітром є дуже важливими у гонках на гірській місцевості де найменший супротив вітру це втрата важливих секунд часу. Випробування у аеродинамічній трубі показали, що завдяки загостренню форм ми виграємо 18 секунд часу на дорогах з кутом нахилу 8% та цілих 60 секунд на годину на рівнині (у порівнянні з попередньою Emonda 2020). Традиційно труби аеродинамічної форми роблять велосипед важчим, але тільки не в нашому випадку, адже Emonda SLR зроблені з карбону нової серії OCLV 800 Carbon.

OCLV 800 Carbon

OCLV 800 — є результатом багаторічної праці, спрямованої на створення надійного та найлегшого вуглецю. Новий матеріал на 30% міцніший ніж все що було до нього, а отже це дозволило використовувати меншу кількість матеріалу у зонах із підвищеним навантаженням. Як результат ми отримали аеродинамічну раму з вагою  — 700 грамів. А вага фреймсету SLR у розмірі 56 см — 1,56 кг. Серія SL буде виготовлена з карбону OCLV 500 серії, що робить її чудовим варіантом для клієнтів із обмеженим бюджетом. Вага повного фреймсету SL у розмірі 56 см складатиме 1,91 кг.

Комплектуючі

На додачу велосипед отримує карбонові колеса нової серії Aeolus RSL 37 та кермо Aeolus RSL Bar/Stem Combo, що забезпечить оптимальний баланс ваги та аеродинаміки.

Серії SLR та SL матимуть абсолютно однакову форму труб рами, що дає ідентичні аеродинамічні показники. Обидві серії матимуть каретку із стандартом Т47 для більшої продуктивності та зручності обслуговування. Естетична складова велосипеду на висоті, вся маршрутизація ліній перемикання передач та гідроліній прихована. Тип геометрії Н 1.5, забезпечить менш агресивну посадку гонщика, тому навіть аматори шосе зможуть на повну відчути усі швидкісні переваги нової Emonda.

Щодо ціни, то в Україні вона починатиметься з 2800 $ за Trek Emonda SL 5 з рамою OCLV 500 та обладнанням Shimano 105. Топова версія Trek Emonda SLR 7 з рамою OCLV 800 та обладнанням Shimano Ultegra Di2 обійдеться приблизно у 7000$.

Зворотній зв`язок