Нові велосипеди Trek для команди Trek Factory Racing

Американська команда продемонструвала нові шосейні велосипеди Trek для сезону 2015 року, що отримали яскравий червоний колір на відміну від чорного в минулому році.

Фабіан Канчеллара та інші спортсмени Trek Factory Racing до сезону 2015 отримають новий імідж, який вони продемонстрували цього тижня.
Нові велосипеди Trek різко змінили свій зовнішній вигляд в порівнянні з моделями минулого року, завдяки яскравому червоному кольору рами в поєднанні з контрастним білим принтом.

Кожна модель шосейного велосипеду, що призначена для командних гонок (команди Trek Factory Racing) наступного року, Trek Emonda SLR, Trek Madone 7 Series та Domane 6 Series – що будуть використовуватися в основному для Весінньої Класики – та будуть характеризуватися яскраво-червоним і білим кольорами.

Також як і в минулому році, команда продовжить використання компонентів Shimano разом із комплектуючими та колесами Bontrager.

Канчеллара націлений на подальший успіх в гонках cobbled classics в 2015 році на новому Trek Domane, оскільки він розраховує додати перемоги до своїх трьох на велогонках Париж-Рубе та Тур Фландрії.

Фото: Фабіо Канчеллара готується до Париж-Рубе на 2014 Trek Domane

Trek завершив формування команди на сезон 2015 підписанням контракту з Гертом Стегмансом із Omega Pharma-Quick Step на початку грудня, оскільки його команда об’явила про своє приєднання до нової велосипедної «супер групи» Velon.

Більше фотографій нових велосипедів команди Trek Factory Racing ви можете продивитись нижче:

Оригінал статті знаходиться за посиланням: http://www.cyclingweekly.co.uk/news/latest-news/trek-factory-racing-reveal-new-bikes-2015-148647#Dyqr0Duq1ggHz3HT.99

Використання будь якіх матеріалів, розташованих на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання на www.trekbikes.com.ua

У разі копіювання матеріалів з сайту www.trekbikes.com.ua – обов'язкове пряме посилання, відкрите для пошукових систем. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Посилання має бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці матеріалу. 

Зворотній зв`язок