Нові дитячі велосипеди Trek 2016

Трек оновив дитячі велосипеди з колесом 20 та 24". Тепер вони виглядають зовсім інакше та мають нову назву Trek Precaliber й нову концепцію. Вони стали не такими дитячими, як раніше, а виглядають вже як невеличкі гірські велосипеди. У найкращих традиціях Трек - робити найкращі велосипеди для всіх - у Trek Precaliber є моделі для хлопчиків та для дівчат окремо. Трек дуже відповідально розробляє дитячі велосипеди для кожного віку окремо. Для кожного віку відповідно розроблено рами, сідла, ручки керма, гальмівні ручки та довжина шатунів.

Наймолодша модель Trek Precaliber 20 замінила класичний Trek Jet 20. Для дітей віком з 6 до 9 років (ріст 114-132 см). Випускається у двох дизайнах для хлопців та у двох для дівчат, алюмінієва рама, сталева жорстка вилка, алюмінієві ободи, одна швидкість, гальмо у задній втулці та V-brake, підніжка. Завдяки тому, що на велосипеді встановлено два типи гальм, дитина може безпечно  навчатись гальмувати V-brake. Рама для дівчат відрізняється заниженою верхньою трубою (зменшено стендовер), як на всіх жіночих моделях Трек.

 

  

Велосипед Trek Precaliber 20 для хлопчиків та для дівчат на сайті виробника

Наступна модель на колесах 20" та 6-ю швидкостями Trek Precaliber 20 6 Speed замінить Trek MT 60. Це перша модель на якій дитина може навчатись перемикати швидкості та долати невеличкі перешкоди за допомогою амортизаційної вилки. В одному дизайні для хлопчиків та одному для дівчат. Алюмінієва рама, амортизаційна вилка з ходом 35 мм, алюмінієві ободи з алюмінієвими втулками, задній перемикач Shimano TX35 та 6-тишвидкісна касета, на шатунах передбачено два отвори для педалей (довжина 120 або 140 мм), підніжка.

 

Велосипед Trek Precaliber 20 6 Speed для хлопчиків та для дівчат на сайті виробника

Велосипеди з колесом 24" для дітей віком з 9 до 12 років (ріст 130-160 см) Trek Precaliber 24 7 Speed з сьома швидкостями на алюмінієвій рамі з жорсткою сталевою вилкою. Це заміна минулорічному Trek MT 200 але вже з алюмінієвою рамою! Задній перемикач Shimano Tourney TX35, шифтери Shimano Tourney Twist. Шатуни мають два місця для встановлення педалей - довжина шатуна може бути 127 або 152 мм в залежності від росту дитини.

 

Велосипед Trek Precaliber 24 7 Speed для хлопчиків та для дівчат на сайті виробника

Найдоросліша модель з усіх - Trek Precaliber 24 21 Speed - алюмінієва рама, амортизаційна вилка з ходом 45 мм, алюмінієві ободи та втулки, трансмісія Shimano Tourney, розрахунок 3х7,  можливість зміни довжини шатуна 127 або 152 мм, два дизайни для хлопчиків та два для дівчат. 

 

 

У кожної дитини має бути найкращий велосипед!

Дитячі велосипеди Трек - це результат роботи фахівців та дослідників, які розробили велосипеди та аксесуари для кожного віку дитини. 

Нові велосипеди Трек 2016 очікуються в Україні у лютому 2016 року.

Зворотній зв`язок