Madone SL Disc - найдоступніший аеробайк від Trek

В останній день весни компанія Trek презентувала поповнення в серії Madone SL. Моделі, засновані на базі визнаного та успішного Madone SLR, який представили у минулому році. Ідеальний баланс аеродинаміки, ваги та якості їзди. У новому сезоні це ідеальне поєднання стає більш доступним у образі Madone SL Disc.

Фреймсет новачка

Рама та вилка зроблені у тих же формах, що і для лінійки SLR. Неозброєним оком знайти різницю неможливо. Але на папері можна побачити, що раму SL Disc зробили з вуглецю з більшою щільністю волокон 500 Series OCLV, у той час, як лінійка SLR – це найлегший карбон 700 Series OCLV.

Фантастична аеродинаміка

Аеродинамічні властивості Madone SL ідентичні до Madone SLR, які завоювали численні нагороди за свою продуктивність і швидкість. Форми були відточені протягом тисяч ітеграцій в комп'ютерному моделюванні і в результаті ми маємо велосипед, який додає швидкості будь-кому та у будь-яких умовах.

Неперевершена якість їзди

За прикладом старшої моделі, Madone SL отримав регульований IsoSpeed з мікроналаштуванням, що дозволяє точно відрегулювати велосипед під свої параметри. Перемістіть повзунок вперед для більшої гнучкості або назад для більш жорсткої їзди.

Використовуючи традиційне кермо і винос, Madone SL здатний забезпечити високий рівень підгонки та регулювання. Також це дозволяє гонщикам обладнати кермо «лежаком» для ще більшої універсальності.

Trek Madone SL ціна та специфікація

Madone SL налічує дві модифікації: SL 6 Disc і SL 7 Disc.

- SL 6 Disc з супер надійною механічною Ultegra, гідравлічними гальмами і колесами Bontrager Aeolus Comp 5 з вуглецевими обтічниками.

- SL 7 Disc комплектацію підвищили до Ultegra Di2 і додали повністю вуглецеві, легкі та аеродинамічні колеса Bontrager Aeolus Pro 5.

 

Ціна Madone SL 6 Disc в США складає 4699$, Madone SL 7 Disc обійдеться в 6499$.

 

Зворотній зв`язок