Квітневі новини від Trek та Bontrager

В квітні 2015 року Трек продемонстрував нові розробки на 2016 рік: оновлен та доповнен модельний ряд фетбайків Trek Farley, оновлено моделі Trek Stache, новий повнопідвіс для дітей Trek Fuel Ex Jr, нова задня мігалка Bontrager Flare R та дістанційне керування переднім та заднім світлом Bontrager Transmitr. Та ще маємо фото зі змагань в США, де команда Trek Factory Racing виступала на нових велосипедах, які Трек ще не презентував. 

Почнемо огляд з оновленой серії фетбайків Trek Farley. В 2016 році буде три моделі на алюмінієвій рамі (Farley 5, Farley 7, Farley 9), дві нові моделі на карбоновій рамі з карбоновою вилкою (Farley 9.6, Farley 9.8) та дитяча модель Farley 24 на алюмінієвій рамі, покришкою 24х3,5". Карбонова рама має вагу 1325 грам, алюмінієва - 1935 грам (розмір 17.5"). На фото нижче карбонові моделі Farley 9.6, Farley 9.8: 

Нові технічні рішення: всі моделі мають спеціальні регулюємі дропаути (Strangehold Dropouts), які дозволяють ставити покришку 26" або 27,5",  також збільшено длину вісі задньої втулки з 177 до 197 мм, що дозволяє використовувати покришку 26х5" або 27,5х4. 26-ті покришки рекомендовані для непідготовлених трас, а 27,5" для підготовлених та прикатаних доріжок. 26" - для відкриття нових шляхів, 27,5" - для швидкості на знайомих трасах. Нижче на фото алюмінієві Trek Farley 5, Farley 7 та Farley 9:

Trek Farley 24 - фетбайк для дітей, на алюмінієвій рамі, є у двох різних дізайнах, з покришками 24х3,8", з трансмісією 1х10 або 2х10:

Нові Trek Stache - це МТБ хардтейли з колесами 29+, тобто 29-ті покришки збільшеного діаметру. Ці велосипеди для тих, хто хоче отримати комбінацію можливостей повноподвісного велосипеда з простотою хардтейла та всюдихідністтю надшироких 29-х покришок Bontrager Chupakabra 29x3".  Trek Stache - це новий погляд на гірський велосипед, проміжна ступінь еволюції МТБ.

Всі нові моделі вже є на сайті виробника: Trek Stache 5 29+, Trek Stache 7 29+, Trek Stache 9 29+ .

Всі моделі на алюмініэвих рамах, з дропаутами Strangehold, які дозволяють ставити колесо з покришкою 29+/27.5+/29˝ на вибір користувача. Широкі втулки Boost (задня - 148 мм, передня 110 мм) додають жорсткості. Дуже короткий задній трикутник - це перевага для тих, хто катає по технічних трасах із захватом та на великій швидкості. 

Чергова порція уваги дітям, які люблять велосипед - повонопідвіс Trek Fuel Ex JR.

Велосипед на сайті виробника - Trek Fuel Ex JR . Так, це справжній алюмінієвий Trek Fuel EX з колесами 26" у розмірі 12,5", зі всіма технічними перевагами Трек: Active Braking Pivot, рульова труба Е2, EVO Link, Full Floater. Велосипед для дітей ростом від 1,3 м до 1,52 м. До всього цього приєднана дужа зручна технологія Trek Dialed, розроблена для дитячих велосипедів, та  в якій всі компоненти розроблені та підібрані з урахванням віку та росту дітей.

Переходимо до нових світлових приладів Bontrager. Нова над-яскрава мігалка Bontrager Flare R . Максимальна потужність світла - 65 люменів, забезпечує відимість та помітність велосипедиста вдень на відстані 2 км. 

Кругова відимість цієї мігалки - 270 градусів, спеціальний режим мерехтіння максимально привертає увагу водіїв автомобілей та не заважає їм. Цей аксесуар був розроблений для безпеки велосипедиста вдень та вночі, тому що 80% інцендентів з велосипедистами стається вдень, а 40% всіх випадків - це наїзд ззаду. 

Дуже цікава розробка Bontrager Transmitr Remote . Аксесуар, який дозволяє керувати заднім та переднім свтлом з керма. 

Якщо встановити на велосипед передній лихтар Bontrager Ion 700 RT та задній супер-яскравий Bontrager Flare RT  , то з цього пристрою можна керувати їх режимами, вмикати або вимикати їх. Працює все на технології ANT+, дозволяє працювати одночасно з 7 пристроями, що дозволяє використовувати декілька задніх Bontrager Flare RT  , як поворотні сигнали.

Нарешті, шпигунські фото з щорічних перегонів у США - Sea Otter. Це дуже яскрава подія на якій виробники завжди демоснтрують свої нові розробки. Отже, один з спортсменів команди Trek Factory Racing виступав на невідомій моделі велосипеда Трек. Це був хардтейл, в якому був використан демпфер Trek IsoSpeed, який рухомо з'єднує верхню та підседільну трубу, та поглинає вібрації.

Раніше він викортистовувався на шосейних велосипедах Trek Domane та велокросових моделях. Будемо чекати на офіційну презентацію моделі.Повернутись до всіх новостей

Зворотній зв`язок