Комфортні велосипеди Trek-2015 для міста: Trek Shift та Trek Verve

Компанія Trek Bicycles випускає не тільки найкращі гірьскі та шосейні велосипеди, але й має у своєму арсеналі багато моделей для комфортного пересування містом та для прогулянок. Цього року в Україні представлено декілька моделей комфортних велосипедів з колесом 26" та з колесом 28" (700с).

Серія велосипедів Trek Shift - призначена для міста, має комфортну геометрію, колеса 26", широкі покришки, підсідельний штир з амортизацією. Всі комплектуючі підібрані так, щоби отримувати задоволення від кожної хвилини катання та не зважати на дрібні перешкоди на вашому шляху.

У продажу в українських велом-магазинах ви можете знайти моделі Trel Shift - вони натхненні напрямком пляжних велосипедів та круізерів, які дуже популярні в США вже багато років. Вертикальна посадка, широкі покришки, високе розташування руля. Додали сучасних технологій амортизації та перемикань й отримали сучасний комфорт-байк.

Trek Shift 2 - алюмінієва рама, амортизаційна вилка SR Suntour NEX з ходом 50мм, одинарні обода Bontrager AT-550, розрахунок 3х7, некасетна задня втулка. Комфортне широке сідло Bontrager Suburbia, винос з регулюванням висоти руля, широкий руль з дуже комфортними ручками. Є у продажу у двох кольорах.

 

Trek Shift 2 WSD - жіноча версія моделі Trek Shift 2 , яка обладнана жіночою рамою та жіночим седлом Bontrager Suburbia WSD. Э у продажу в двох кольорових схемах.

 

Trek Shift 3 - відрізняється від попередньої моделі кращим обладнанням: посилені ободи Bontrager Heavy Duty та касетна задня втулка, розрахунок 3х8. 

 

Trek Shift 3 WSD - жіноча версія моделі Trek Shift 3 , яка обладнана жіночою рамою та жіночим седлом Bontrager Suburbia WSD. Э у продажу в двох кольорових схемах.

 

Також у велосипедних магазинах України є комфортна модель 2015 року з колесом 28" (700с) Trek Verve 2 WSD. Класичний велосипед з жіночою рамою: алюмінієва рама, амортизаційна вилка SR Suntour NEX з ходом 50мм, одинарні обода Bontrager AT-550, розрахунок 3х7, некасетна задня втулка. Підседільний штир з амортизацією, регулюємий винос, надкомфртне сідло Bontrager Boulevard WSD. Доступна тільки в білому кольорі. 

Моделі Trek Verve минулого року (2014) з класичною рамою ви можете купити в велосипедних магазинах України за спеціальними цінами, як розпродаж минулорічної колекції: Trek-2014 Verve 2 та Trek-2014 Verve 3.

  

Наявність по кольорах, розмірах та ціни уточнюйте у веломагазині вашого міста.

Зворотній зв`язок