Джек Бобрідж завершив професійну кар'єру

Австралійський гонщик команди Trek-Segafredo Джек Бобрідж завершив професійну кар'єру у віці 27 років, коли велосипедисти тільки набувають свою пікову форму. На жаль, ревматоїдний артрит не дозволяє хлопцеві змагатись з найкращими спортсменами світу і він залишає спорт.

 
"Після Олімпіади в Ріо я перестав тренуватись і зрозумів, що відчуваю себе на 100% краще. Я навіть перестав пити ліки. В мене хворі руки, ноги і спина. Коли в тебе хвороба і ти борешся з нею в той час, коли треба ще й змагатися на Гранд-турі, це дуже важко.
 
Звісно, що я люблю велосипед, перегони і цей стиль життя, але в мене ще є дворічна донька і хоча я можу протриматись десь три-чотири роки, потім, коли стукне 40 або 50, артрит нанесе непоправну шкоду тілу. Я не вважаю, що спорт вартий цього.
 
В мене була гарна кар'єра, я мав хороші результати на Грах Співдружності, Олімпіаді, чемпіонатах світу, на шоссе та на треку. Мені подобалось жити в Європі, але рішення прийнято і я не маю наміру змінити його."
 
Джек повернувся з Європи до Австралії, де в своєму рідному місті планує відкрити власний бізнес, пов'язаний з фітнесом. Побажаємо йому успіху!
Зворотній зв`язок