Який розмір велосипеда мені потрібен?

Питання: Який розмір велосипеда мені потрібен?

Відповідь: Найкращий метод визначити який розмір рами велосипеда вам потрібен - це відвідати магазин вашого місцевого дилера.

Список магазинів, де можна придбати велосипед Трек ви можете переглянути в розділі "Де купити".

Вони найкращим чином організовані, щоб допомогти вам з цим дуже важливим питанням. У магазині є велосипеди різних розмірів, які ви можете приміряти, а продавці-консультанти зможуть побачити вашу посадку на різних велосипедах і допомогти з вибором.

Існують деякі початкові правила підбору розміру рами основані на зростанні людини, але це лише початкова точка для правильного вибору.

Анатомічні розміри кожної людини (довжина рук, ніг, тулуба) дуже відрізняються і можуть призвести до вибору різних розмірів навіть при однаковому зрості. Нижче наведені орієнтовні дані, які можуть служити відправною точкою під час вибору:

* Починаючи з 2020 року, позначення розміру рам гірських велосипедів Trek, змінюється з дюймів на умовні одиниці (літери)

Чому саме умовні позначення?

  • Вони більш зрозумілі для звичайного споживача. Більшість виробників вже використовують саме умовні позначення і така стандартизація спрощує процес покупки, як для клієнтів, так і для продавців.
  • Раніше розмір рами вимірявся по довжині підсідельної труби, але геометрія сучасних гірських велосипедів більше базується на такому параметрі як "reach" та "ett", а не на довжині трубки. Така конвертація допоможе уникнути плутанини, що виникає при фактичному вимірюванні підсідельної труби.

 

 

Представлені таблиці є приблизними, тому остаточно вибирати розмір, краще шляхом примірки велосипедів в двох відповідних ростовках.

Якщо вам підходять два розміри, то краще орієнтуватися на менший. Набагато простіше змінити посадку шляхом налаштувань або заміною компонентів на меншій рамі, ніж на більшій. Всі можливості налаштування та регулювання посадки, вам завжди пояснять і допоможуть зробити продавці консультанти магазину, де продаються велосипеди Трек.

Аналогічна ситуація і для дитячих велосипедів Трек. Ріст та вік дитини не можуть замінити візит в магазин й примірку декількох відповідних за розміром велосипедів. Це дуже важливо, так як вибір ще залежить і від вмінь та й навичок дитини в їзді на велосипеді. Для досвідченого і вмілого райдера буде набагато зручніше їздити на більшій рамі, а якщо ваш син або дочка тільки вчиться їздити або погано володіє навичками, то краще вибрати розмір трохи менше, навіть якщо ці дві дитини одного віку та зросту. Нижче наведена орієнтовна таблиця вибору рами за зростом:

Зворотній зв`язок