Що означає "тільки під замовлення" в ціні велосипеда?

Питання: Що означає "тільки під замовлення" в ціні велосипеда?

Відповідь: Корпорація Trek випускає близько 300 моделей велосипедів різного призначення і цінового рівня. Більшість з них представлені на нашому сайті. На жаль, рівень життя і велокультури в нашій країні обмежує кількість велосипедів, які постійно є в продажу.

З заводів Trek масово завозиться широкий асортимент велосипедів, які становлять найбільший інтерес для середньостатистичного українського покупця. Це гірські велосипеди-хардтейли (MTB Hardtails) з колесами 27.5"та 29" різного цінового рівня, жіночі та дитячі моделі. Щоб не обмежувати наших клієнтів, що бажають купити дорогий або спеціалізований велосипед Trek, ми надаємо послугу замовлення велосипеда (за умови його наявності) через будь-який вело-магазин вказаний на сторінці "Де купити". Велосипед поставляється зі складу Trek в Європі або США.

 

Якщо в полі "Ціна" просто вказана ціна в грн, то це означає, що велосипед постійно є в продажу. Якщо написано "тільки під замовлення", то значить такої моделі немає в продажу і її необхідно замовляти індивідуально.

 

Зворотній зв`язок