Де виробляються велосипеди Трек?

Питання: Де виробляються велосипеди Трек?

Відповідь: Велосипеди Трек почали вироблятися в 1976-му році в США, в місті Ватерлоо, штат Вісконсін.

Пізніше, божевільне зростання популярності велосипедів Трек у всьому світі призвело до того, що керівництво компанії Трек було поставлено перед вибором розширення виробництва всього модельного ряду шляхом створення величезного заводу в США або передачі виробництва найпопулярніших моделей азіатським виробникам. Виробництво в США всього модельного ряду велосипедів Трек означало високі ціни, в порівнянні з набираючими обороти провідними виробниками з Південно-Східної Азії. Внаслідок цього, фахівцями Трек були зроблені дослідження цього ринку і випробування продукції, що випускається, в результаті яких був вибраний один з лідерів виробництва велосипедів в Азії, якому було доручено виробництво найпопулярніших моделей велосипедів Трек.

З точки зору самого азіатського виробника, розміщення на його заводах замовлень від Трек це великий знак довіри і визнання якості на рівні такого світового лідера індустрії, як Трек.

Розробка велосипедів (дизайн, геометрія, комплектація, технології) здійснюється тільки фахівцями Трек. Вони ж проводять тести і випробування продукції, що випускається. З часом, розвиток технологій та зростаюча якість продукції дозволило перенести в Азію виробництво всіх моделей на алюмінієвих рамах.

На сьогоднішній день в США виготовляються тільки деякі моделі карбонових рам і велосипедів за технологією OCLV. OCLV - це запатентована в 1992-му році технологія виробництва рам з карбонового волокна. Весь процес виготовлення - ручний, після якого кожна рама проходить цикл випробувань на навантаження в різних напрямках і втому матеріалів. У продаж надходять тільки рами, які пройшли ці випробування.

У Півд.-Сх. Азії велосипеди Трек виробляються на кількох заводах. Крім цього, Трек володіє заводом Diamant в Німеччині, на якому відбувається збірка деяких моделей для Євросоюзу.

Увесь процес, від ідеї моделі до масового випуску, знаходиться в руках самого виробника Trek Bicycle Corp. і відповідає найвищим критеріями якості, які можуть висуватися виробником велосипедів № 1 у всьому світі.

Задати питання.

Зворотній зв`язок