Чому на сайті не вказана вага велосипедів Трек?

Питання: Чому на сайті не вказана вага велосипедів Трек?

Відповідь: Ми розуміємо, що це важлива частина інформації для прийняття рішення про покупку, але ми вирішили не публікувати вагу на сайті з кількох причин:

1. Багато хто може зважувати велосипеди в магазині і виявити розбіжність фактичної ваги з вказаними на сайті.

Це пов'язано з тим, що на загальну вагу впливає маса кожного компонента велосипеда, а також розмір рами велосипеда, деколі і фарбування (деякі варіанти дизайну важать більше, ніж інші), також можна зважувати велосипед з педалями або без, і т.д.

Покришки дуже відрізняються за вагою, хоча вони відливаються в одній формі, а також відрізняються вагою і рами, залежно від стилю роботи зварника і кількості стержнів використовуваних при зварюванні труб.

Виходячи з вищесказаного, у нас є два варіанти: вказати перебільшену вагу, або написати зменшену вагу, усвідомлючи в обох випадках, що це може бути невірна інформація.

2. Багато наших конкурентів декларують вагу велосипеда і ми знаємо, що це неточна інформація, так як вони вибирають найкращу і меншу вагу з того, що отримають 99% покупців.

3. Ми рекомендуємо всім пам'ятати, що будь-який виробник може зробити велосипед легше, але Трек буде продавати тільки велосипеди, вага яких відповідає рівню велосипеда і вимогам безпеки.

Це означає, що всі компоненти проходять строгий контроль випробувань на зовнішній вплив і втому матеріалів.

Ми комплектуємо наші велосипеди так, щоб вони були безпечними і могли бути використані протягом тривалого часу, тому не забудьте порівняти зобов'язання і відповідальність виробника, коли ви порівнюєте вагу.

Задати питання.

Зворотній зв`язок