Велопрогулянки з дітьми

Що може бути кращим за прогулянку на велосипеді? ТІльки сімейна велопрогулянка

Розділити свій виїзд із близькими завжди приємніше. Поїздка із вашими дітьми – це не тільки цікава пригода, а і чудова нагода на ранньому етапі розвитку дитини розвинути гарну звичку відпочивати активно. Плануючи сімейне вело дозвілля ви можете зіткнутися з певними проблемами, незалежно від того наскільки впевнено себе почуває ваша дитина на двох колесах або тільки планує навчитися. Нижче ми розповімо про усе що потрібно знати щоб почати створювати моменти, які залишаться у пам’яті назавжди.

З чого почати?

Якщо вік дитини не дозволяє самостійно їздити на велосипеді не слід впадати у відчай. Є декілька варіантів вирішення цього питання. Чим раніше ви дасте зрозуміти свободу та легкість їзди на велосипеді, тим скоріше вони будуть готові опанувати свій перший велосипед.

Велотрейлери

Підійдуть для дітей віком від 1 до 6 років. Мають високий рівень безпеки. При падінні велосипеда причіп залишається у горизонтальному положенні за рахунок гнучкої зчіпки. Розширює можливості перевезення додаткового багажу, кожен трейлер має декілька речових відділень. Рекомендоване навантаження до 45 кг.

Педальні причепи

Поволі привчають дитину до педалювання, залишаючи при цьому їх прив’язаними до батьків, які тримають велосипед у вертикальному положенні.

Куди поїхати?

Це може бути веломаршрут у найближчому парку, міська набережна, лісова місцевість та ще багато інших чудових місць, головне не бійтеся бути спонтанними. Адже не так важливо де їздити, головне з ким.

Що брати із собою у дорогу?

Як і все, що стосується батьківства, запорукою вдалої поїздки є її належна підготовка. Рюкзак з кількома предметами першої необхідності обов’язкова річ у сімейному вело дозвіллі.

Покладіть туди:

- Легкий перекус (вода, крекери, фрукти)

- Аптечку

- Сонцезахисний крем

- Змінний одяг

- Кепку

- Ремкомплект коліс та мультитул

- Ковдру або покривало

По справжньому незабутнім є етап коли ваші діти вже мають бажання і можливості їздити.

Дитячий велосипед

Перш за все потрібно переконатися у правильному виборі розміру велосипеда, який відповідатиме усім потребам дитини. Можливо це є очевидним, але ми досі кожен день бачимо як діти їздять на дорослих велосипедах, нехтуючи правилами безпеки і своїм комфортом.

Шолом

Найнеобхідниша річ у арсеналі починаючого райдера. Шолом повинен бути вірно підібраний за розміром та бути максимально безпечним. На перших етапах також можуть знадобитися наколінники та налікотники на випадок падіння.

Ліхтарі та світловідбиваючі елементи

Як і на вашому авто, так і велосипедні ліхтарі слід використовувати при кожному виїзді у будь-яку пору доби, вдень і вночі. Наряду із шоломом ліхтарі є найважливішим аксесуаром безпеки для усіх без виключення велосипедистів.


 

Обов'язком усіх батьків є навчити дитину базовим правилам етикету їзди на велосипеді. Знати як поводити себе на дорозі поряд із іншими транспортними засобами. Правила пересування по тротуарам, пішохідним зонам та вело доріжкам. Вивчіть дорожні знаки, сигнали світлофору, знаки, необхідні для повороту, зупинки або старту. Знаючи, що ваші діти розуміють як правильно їздити, заспокійливих вам пити не прийдеться.

Будьте терплячими.

Люди не народжуються здатністю їздити на велосипеді чи знаннями, як їздити у швидко мінливих умовах. Навчання вимагає терпіння. Ви даєте їм життєві навички. Не поспішайте.

Будьте готовими.

Заздалегідь обдумана поїздка позбавить вас зайвих клопотів. Зрештою, своєчасна підготовка стане приємною звичкою.

Будьте гарним прикладом.

Батьки — герої в житті їхніх дітей. Моделюйте те, що ви хочете, щоб робили вони. Практикуйте хороший етикет, безпечну їзду і ваші діти будуть схожі на вас.

Будьте поруч.
Час плине швидко і ми маємо розділяти якомога більше часу із нашими дітьми.

Їзда на велосипеді з вашими дітьми — одне з найкращих спільних вражень, які можуть мати сім'ї. Насолоджуйтесь цим. Зробіть це постійною традицією. Зробіть це значущим.

 

 

Зворотній зв`язок