Trek та екологія

Думай глобально, дій локально!

З самого початку своєї діяльності Trek розумів важливість збереження навколишнього середовища. Коли вони будували 26-тикілометровий сінглтрек для cвоїх співробітників, неподалік від свого офісу у Ватерлоо (Вісконсін, США), то однією з головних задач було компенсувати втрати місцевої рослинності для збереження дубових лісів навкруги.

Разом з фондом Альдо Леопольда (Aldo Leopold Foundation) Трек висадив навкруги десятки тисяч садженців дубів та насіння для відновлення лісів рідного штату. Крім того, працівники Trek постійно контролюють місця висадки.

Така практика дала чудовий результат для місцевої флори та створила рай для велосипедистів та любителів природи.

Trek створює найкращі в світі велосипеди і з цим важко сперечатись. Але що їх робить особливо помітними на фоні інших виробників? Вони виробляють свої велосипеди, для того щоби зробити світ трошки краще. Як личить будь-якому починанню, Trek намагається змінити світ до кращого, починаючи з себе. З 2009 року виробництво та офіс компанії Trek у місті Ватерлоо (Вісконсін, США) використовує тільки енергію з поновлюваних джерел (сонце, вітер та біогаз). Trek став першим виробником у своєму штаті, який перейшов на 100% відновлюваної енергії. Всі попередні роки вони використовували енергію, що була вироблена з майже 5000 тонн вугілля. Зараз вони спалюють 0.00 кг.

За один рік партнерства "Trek Bicycles" та "Materials Innovation Technologies" за сумісною програмою вториної переробки карбону, було перероблено 31 751 кг вуглецевого волокна, на внутрішньому виробничному підприємстві у Ватерлоо, штат Вісконсін. Крім цього, декілька років тому Трек обновив лінію з фарбування карбонових рам, яка використовує енергоекономні пічі для сушіння фарби, на 90% зменьшила викиди вугекислицю у атмосферу, використувує розчинники, які дозволяють чистити обладнання у шість разів швидше та краще.

В головному офісі використовуються передові системи керування мікрокліматом 80/20 HVAC, високоефективні системи керування освітленням з датчиками руху, сантехніка та каналізація з низьким тиском та ИТ-оптимізації, такі як двосторонній друк на папері, автоматичний сон на компьютерах, прінтерах та жорстких дисках.

В компанії Trek також діє спеціальна утилізаційна програма. Вона працює посеред дилерів велосипедів Trek у США. Велосипедні майстерні збирають камери з проколами (камери з порізами на придатні для переробки) й відправляють їх в Трек, які на специалізованому виробництві, з цих камер виробляють корисні речі, для людей які турбуються про захист навколишнього середовища.

Зворотній зв`язок