Trek - 2017. Marlin та Х-Caliber

Серія велосипедів Trek Marlin - це гірьскі велосипеди для починаючих підкорювачів світу МТВ. Беручи найкраще у своїх старших ХС-братів, Trek Marlin має свій розмір колеса для різних рам - Smart Wheel Size, розміри рами від 13.5" до 23".

Легку алюмінієву раму з гідроформінгом Trek Alpha Aluminium, розроблену для неагресивного крос-кантрі. Легендарна геометрія Genesis 2.0. Трансмісія Shimano та дискові гальма Tektro. Пригоди чекають!

Trek Marlin 5 на сайті виробника  - амортизаційна вилка SR Suntour XCT з ходом 100 мм, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x7 з системою Shimano TY501, дискові механічні гальма.

 

Trek Marlin 6 на сайті виробника - амортизаційна вилка RST Gila з ходом 100 мм та блокуванням, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x8 з системою Shimano TY501, дискові гідравлічні гальма.

 

Trek Marlin 7 на сайті виробника - амортизаційна вилка RockShox 30 з ходом 100 мм та блокуванням, подвійні ободи Bontrager Connection, втулки Formula, трансмісія Shimano 3x9 з системою Shimano M351, дискові гідравлічні гальма. 

 

Trek X-Caliber - це велосипеди для ентузіастів ХС, які люблять катати далеко, багато та швидко. Рама Trek Gold Alpha Aluminium з геометрією Genesis 2.0, труби рами формовані та батовані механічним шляхом, внутрішнє прокладання тросу переднього перемикача.

Trek X-Caliber 7 на сайті виробника - амортизаційна вилка RockShox 30 з ходом 100 мм та блокуванням, трансміся Shimano Acera 3х9, задній перемикач Shimano Acera Shadow, дискові гідравлічні гальма Shimano М315.
 

Trek X-Caliber 8 на сайті виробника - амортизаційна вилка RockShox Recon Silver, 100 мм, блокування, трансмісія SRAM 2х10, ободи Bontrager Mustang Elite Tubeless Ready (готові до встановлення безкамерних покришок).

 

Trek X-Caliber 9 на сайті виробника - амортизаційна вилка RockShox Recon Silver RL, Solo Air,  трансмісія 2х10 з системою Race Face Ride, дискові гідравлічні гальма Shimano М365.

Обережно! Trek X-Caliber може вас полонити у світі трейлів та сінглтреків!

Зворотній зв`язок