Команда Trek C3 Project отримує звання Чемпіона заводських команд FMB.

Trek дивує своїми результатами після того, як Брендон Семенюк отримує титул FMB Diamond Series та команда Trek C3 Project виграє чемпіонат заводських команд FMB Factory Team Championship.

В 2014 році FMBA представила оновлений рейтинг заводських команд FMB Factory Team ranking. Перше місце в листі найкращих було підсильне кожному, також як і в FMB Diamond Series. Після завершення повного сезону FMB Diamond Series, райдер команди Trek Брендон Семенюк виявився переможцем. Канадський спортсмен вже втретє отримав титул Чемпіона Світу в класифікації FMB та окрім того прийняв участь в нагородженні своєї команди Trek C3 Project, як чемпіона серед заводських команд FMB Factory Team Championship. Фінальні дані ви можете подивитись за посиланням

Результати команди Trek C3 Project у складі учасників: Брендона Семенюка (Канада), Бретта Рідера (Канада), Кема МакКоула (США) та Тома Ван Штеенбергена, були винагороджені першим в історії титулом заводських команд FMB. Основну увагу в цьому сезоні було привернено до боротьби поміж Семенюком та Рідером, оскільки вони змагались до останнього за титул всесвітнього чемпіона FMB.

Кем МакКоул, легенда як вона є, відвідав меншу кількість заходів, але, звичайно ж виділився наданням своєї підтримки та поради. Молодший член команди Том Ван Штеенберген в цьому році виступав із палаючими очима. Він, ймовірно, сподівався на більше, але отримана ним в середині сезону травма зняла його з велосипеду до самого фіналу Red Bull Rampage.

Ми зустрілись з менеджером команди  Ендрю Шандро, щоб дізнатися більше про перемогу команди Trek C3 Project в FMB сезоні.

Ви, ймовірно, пишаєтесь своїми хлопцями. Це бум важкий сезон в цьому році?

Так, завжди турбувався, спостерігаючи боротьбу хлопців за перемогу, але найбільш важливим для прогресу в спорті без сумніву є те, що зробили Брендон та Бретт в Слоупстайлі в цьому сезоні. Кожний сезон – це жорстке випробування для рейдерів. Вони беруть на себе надвеликі обов‘язки, щоб пройти цілими та здоровими всю серію змагань та отримати перемогу.

Чи було якесь напруження поміж Бреттом та Семенюком в цьому сезоні?

Брендон та Бретт дуже поважають один одного як райдери та як суперники. Я б не називав це напруженням, скоріше б я охарактеризував це як здорову конкуренцію.

Райдери кажуть, якщо ти хоч один раз покатаєшся на Ticket ти більше ніколи не будеш використовувати щось інше. Що такого особливого в цій рамі? 

Що робить Trek Ticket та Ticket S такими гарними, це факт того, що ці велосипеди були на 100% розроблені нашими рейдерами та інженерами Trek. Саме такі велосипеди, як замовляли Брендон, Бретт, Кем та Том. Комунікація поміж командою, інженерами та групою розробників відбувається постійно. Якщо один із рейдерів просить щось специфічне, та вони відчувають, що це допоможе їм перевершити інших, команда розробників втілює ідею в життя.

Canyon та Specialized виглядали досить сильними в цьому році – чи змусило це вас понервуватись?

Ні, це не змусило мене нервуватись, я знав, що під час перебування в основному фокусі на FMB Diamond Series наша команда буде на шаг попереду в боротьбі за першість.

Що ви думаєте про рейтинг заводських команд FMB Factory Team Ranking?

Я думаю, це дуже важливо бачити, як найкращі райдери світу змагаються на самому високому рівні, те, що ми багаторазово спостерігали в цьому сезоні. Вочевидь, зіткнення Брендона та Бретта в цьому сезонному контесті обернулось бонусом для команди.

Рейтинг заводських команд FMB Factory Team Ranking – резюме. 

Коли FMBA оголосила новину про рейтинги заводських команд FMB Factory Team ranking та була випущена інформація про рейдерів команди, форуми явно були прихильні до команди Trek C3 Project. Однак, до цього моменту все було ще не вочевидь, та хлопці змусили своїх фанатів добре похвилюватись, кидаючи їх іноді в холодний піт. 

Заводська Фрирайдна Команда Canyon Factory Freeride Team лідирувала із значними перемогами та Томасом Геноном на п’єдесталі, якого активно підтримували Антон Селендер та Пітер Хенке. В середині сезону команда Specialized посунулась на перше місце завдяки командним рейдерам Мартіну Содерстрому, Ніколі Рогаткіну та Даррену Берреклоту. Очолюючи Red Bull Joyride, Canyon та Specialized були послаблені із-за травм. Саме тоді команда Trek C3 Project почала підніматися в рейтингу. У рейдера команди Morpheus Cycles,  Ентоні Мессере також був успішний сезон, та, оскільки його зусилля допомогли вивести команду Morpheus Cycles у друге коло, вони все ж таки не змогли обігнати зіркову команду, яка прорвалась в рейтингах. Команда The YT Industries виступала досить непомітно протягом всього сезону, але Янник Гранієрі стабільно набирав бали, а Кем Цинк підтвердив чітке місце в загальному заліку заводської команди своїм епічним виступом на Red Bull Rampage.

Оригінал статті знаходиться за посиланням: http://www.pinkbike.com/news/trek-c3-project-takes-fmb-factory-team-title-2014.html

Використання будь якіх матеріалів, розташованих на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання на www.trekbikes.com.ua

У разі копіювання матеріалів з сайту www.trekbikes.com.ua – обов'язкове пряме посилання, відкрите для пошукових систем. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Посилання має бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці матеріалу. 

Зворотній зв`язок