Брендон Семенюк. 10 найкращих моментів за 10 років

Зі своїх 25 років, Брендон Семенюк вже 10 років співпрацює з Trek. На сьогодні, він самий молодий ветеран за всю історію вело-індустрії. Але більше вражає те, чого Брендон досяг за ці роки. Давайте згадаємо десять самих яскравих моментів за 10 років та подивимось спеціальне відео від Revel Co. присвячене цій події.

2006. Trek знайомиться з Брендоном.

Історія розпочалась так. У  2006-му році, про-райдер Trek Ендрю Шандро, разом зі своїм сином, поїхав на трампліни для “dirt jumping” у Уістлер (Канада). В той же час там стрибав 14-тирічний Брендон. Він був дуже вправним зі своїм байком та допоміг молодшому Шандро освоїти декілька трюків. Ендрю поспілкувався з ним та зацікавив його спонсорською підтримкою від Trek. Брендон отримав нову раму й вона стала однією з результативніших серед рам, які Trek пропонує для починаючих спортсменів.

2008. Брендон перемагає у RED BULL RAMPAGE

У 2008-му після трьохрічної перерви відновились Red Bull Rampage. Саме там з’явився новий 18-тирічний учасник на новенькому Trek Session 88 . Саме там Брендон Семенюк повідомив всьому світу екстремального МТБ, що він не задиркуватий юнак, який вміє робити пару трюків. Він перевищив очікування Red Bull Rampage й підняв планку для всіх майбутніх учасників цього контесту. Він робив кожний свій виступ кращим та технічнишим за свої ж попередні заїзди.

Відео UNREAL ONE-SHOT розбурхало інтернет

Хоч вираз «вірусне відео» занадто часто вживається, але Брендон Семенюк, компанії Anthill Films та Teton Gravity Research зробили це. Вони створили одне з самих популярних відео (за кількістю переглядів) в інтернеті. Була використана проста концепція, яка потребує одночасне використання всіх навичок та тривалої підготовки - весь фільм був знятий за один раз, одним «довгим кадром».  Це було відео було знято Брендоном для міліонів людей й воно допомогло підняти рівень гірського велосипеда та спортивних фільмів на новий рівень.

Брендон створює байк

Брендон Семенюк дуже добре відчуває свій байк. Нюанси його відчуттів та розуміння геометрії велосипеду допомагає Trek розвивати та вдосконалювати нові моделі: Ticket S – слоупстайл байк для змагань, який допомогли створити Брендон Семенюк та команда С3 Project. П’ять років він не був доступний для всіх бажаючих купити його. Це був суто командний байк. Щороку в конструкцію вносились дрібні та не дуже вдосконалення на підставі зауважень та побажань Брендона та команди С3 Project. Нарешті, у 2013-му рама стала доступною для всіх.

Перший подіум: СRANKWORX 2007

У 2007-му Брендон Семенюк почав брати участь у змаганнях. Сrankworx Whistler було самим потужним заходом того року, але воно також проходило на батьківщині Брендона. Він зайняв там третє місце. Це був знакова подія для юного фрірайдера, тому що всі наступні чотири роки він вигравав там також.

Life Behind Bars

Брендон Семенюк сприяє популяризації інтернет-відео про гірський велосипед. У 2012-му році, він, компанії Freeride Entertainment та Red Bull розпочали цикл веб-серій «Life Behind Bars». Це була хроніка життя Брендона та його друзів  на гірських велосипедах. Кожну серію очікували та зустрічали разом всі шанувальники цього стилю життя. Нові відео з цього циклу з’являлись регулярно на протязі трьох років.

Пухнастий період кастомного фарбування

Прогрес може приймати різні форми. Іноді прогрес може приймати такі форми, які допомагають створювати нові технологічні процеси. Ще у 2011-му році Брендон відіслав картинку вовка художнику проекту Trek Project One, Еріку Хізу.  Молодий про-райдер захотів, щоби його нова рама була пофарбована як вовк. Вийшло дуже добре. Але на цьому вони не зупинились й продовжили експериментувати з іншими тваринами. Протягом сезону командою Trek Project One було розроблено декілька схем фарбування та технологиї для них, які можуть бути нанесені на раму Брендона.

Брендон будує свій парк

Тренування слоупстайлера світового рівня зовсім не проста задача. На відміну від баскетболу, для них немає підготовлених майданчиків та команд. У 2011-му Брендон запропонував нову концепцію – він придбав землю на північному узбережжі провінції Британська Колумбія, Канада. Там він збудував трампліни та траси для тренувань та розробки нових технік й трюків. Це був прогрес у еволюції фрірайду, попереду були подіуми та багато приголомшливих виступів.

Чотирикратний чемпіон СRANKWORX WHISTLER

Для світу слоупстайлу це найважливіша подія року, така ж важлива як Crankworx Whistler's Joyride. Це знакова подія для світу слоупстайлу. Найбільша кількість глядачів, найдовші та найскладніші траси, топ-райдери з усього світу і все це наприкінці сезону, як вишенька на торті. Ця подія може зробити кар’єру починаючому фрірайдеру, а може зламати його. Для Брендона воно було того, й того потрохи. Найважливішим для нього було те, що це проходить у його рідних місцях. Брендон виступав там 9 разів, сім разів отримав медалі, у 2011, 2013, 2014 та 2015 році він підіймався на перше місце подіуму, щоб стати єдиним у світі чотириразовим переможцем Joyride.

Семенюк бере участь у зйомках фільмів

Зйомки байкарських фільмів для Брендона завжди було частиною його кар’єри. Перший його епізод був у «New World Disorder 9», 2009. У 2014-му, Red Bull Media House, Freeride Entertaiment та Брендон підняли ставки та створили окремий фільм "Brandon Semenuk's Rad Company". Це був амбіційний байкерський фільм про нього та його друзів, скомпонований з яскравих та сміливих епізодів. Успішний результат спонукав Брендона зробити свій власний проект «Revel in the Chaos». У 2015 він вийшов у мережу й не дивлячись на те, що він короткий та зроблений самим Брендоном, вийшло не гірше за фільми від професійних компаній.

10 років. Брендон Семенюк та Trek Bikes

За ці 10 років все кардинально змінилось. Потрібні докази? Дивіться відео від Revel Co. – погляд назад у ці десять років, як великий крок вперед!

Сторінка Брендона Семенюка на нашому сайті: посилання

Оригінал статті знаходиться за посиланням: http://www.trekbikes.com/us/en_US/semenuk/?utm_source=facebook.com&utm_medium=US_social&utm_content=Wall_post&utm_campaign=Semenuk

Використання будь якіх матеріалів, розташованих на сайті, дозволяється за умови розміщення посилання на www.trekbikes.com.ua

У разі копіювання матеріалів з сайту www.trekbikes.com.ua – обов'язкове пряме посилання, відкрите для пошукових систем. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Посилання має бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці матеріалу. 

 

Зворотній зв`язок